Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Magnētiskā mozaīka "Figūras ar akmentiņiem" (91177)

Kods: GR91177

Zīmols: Grimms

Magnētiskā koka mozaīka ar akmentiņiem metāla kārbā būs neierobežots materiāls radošiem bērniem, ieteicama no 6 gadu vecuma. Palūkojieties attēlos, cik daudz ideju - cik vēl jūsu bērns izveidos brīnumainu attēlu, atliek vien uzzināt. Tīri neticami, ka visu šo var izgatavot tikai no koka trijstūrīšiem. 64 magnētiski mozaīkas gabaliņi (ieskaitot akmentiņus) no bērzkoka vai papel
Prece šobrīd nav pieejama
41.79 EUR
  • < >
Magnētiskā koka mozaīka ar akmentiņiem metāla kārbā būs neierobežots materiāls radošiem bērniem, ieteicama no 6 gadu vecuma. Palūkojieties attēlos, cik daudz ideju - cik vēl jūsu bērns izveidos brīnumainu attēlu, atliek vien uzzināt. Tīri neticami, ka visu šo var izgatavot tikai no koka trijstūrīšiem. 64 magnētiski mozaīkas gabaliņi (ieskaitot akmentiņus) no bērzkoka vai papeles saplākšņa, krāsoti ar netoksiskām krāsām melnā metāla kārbiņā, kuras izmērs ir 20x16 cm.

Vēl vairāk plaknes izpausmei uz melnās metāla magnētiskās tāfelītes.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.