Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Magnētiskā mozaīka "Ģeometriskās figūras" (91168)

Kods: GR91168

Zīmols: Grimms

Magnētiskā koka mozaīka metāla kārbā būs neierobežots materiāls radošiem bērniem, ieteicama no 6 gadu vecuma. Palūkojieties attēlos, cik daudz ideju - cik vēl jūsu bērns izveidos brīnumainu attēlu, atliek vien uzzināt. Tīri neticami, ka visu šo var izgatavot tikai no koka figūriņām. 59 magnētiski mozaīkas gabaliņi no bērzkoka vai papeles saplākšņa, krāsoti ar netoksiskām krāsā
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
37.49 EUR
  • < >
Magnētiskā koka mozaīka metāla kārbā būs neierobežots materiāls radošiem bērniem, ieteicama no 6 gadu vecuma. Palūkojieties attēlos, cik daudz ideju - cik vēl jūsu bērns izveidos brīnumainu attēlu, atliek vien uzzināt. Tīri neticami, ka visu šo var izgatavot tikai no koka figūriņām. 59 magnētiski mozaīkas gabaliņi no bērzkoka vai papeles saplākšņa, krāsoti ar netoksiskām krāsām melnā metāla kārbiņā, kuras izmēri ir 20x16 cm. 

Vēl plašāka vieta izpausmei uz melnās magnētiskās tāfeles.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.