Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Modarri Pro S2 Muscle Deluxe Single

Kods: MOD1122-01

Zīmols: Modarri

Brauc pa jebkuriem bezceļiem ar īstu apvidus auto - pa grumbuļainiem un dubļainiem ceļiem, pa stāviem kāpumiem, lai izpētītu mežonīgus apvidus ar paša radītu auto :) Auto īpašais tehniskais risinājums ļauj veikt trikus un manevrēt par visiem 360 grādiem, neatraujot roku no auto. Katrs auto sastāv no 11 detaļām, kuras sasvtarpēji kombinējamas ar citām Modarri auto. Šajā komple
Prece šobrīd nav pieejama
26.99 EUR
  • < >

Brauc pa jebkuriem bezceļiem ar īstu apvidus auto - pa grumbuļainiem un dubļainiem ceļiem, pa stāviem kāpumiem, lai izpētītu mežonīgus apvidus ar paša radītu auto :) Auto īpašais tehniskais risinājums ļauj veikt trikus un manevrēt par visiem 360 grādiem, neatraujot roku no auto.

Katrs auto sastāv no 11 detaļām, kuras sasvtarpēji kombinējamas ar citām Modarri auto. Šajā komplektā papildus ir iekļautas 2 virsbūves detaļas ar kurām iespējamas neskaitāmas kombinācijas. Turklāt pateicoties tās īpašajai konstrukcijai auto var saksrūvēt minūtes laikā, netērējot laiku meklējot noklīdušās detaļas - skrūves ir integrētas auto korpusā.

Auto ir gluži kā īsts - tam ir stūres mahānisms un amortizācija, un  īstas metāla detaļas. Kā jau īstam auto, detaļām ir izmantota divpakāpju krāsošanas tehnoloģija, kas piešķir automašīnai žilbinošu un izturīgu apdari. 

Ietilpst:

  • 13 savstarpēji maināmas detaļas
  • skrūvgriezis