Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Kartona trasīte "Runaway" (14 gab.)

Kods: WTP1400002RUW

Zīmols: WayToPlay

Jūsu WayToPlay trase ved uz lidostu? Runaway ir komplekts no 14 augstas kvalitātes pārstrādātā kartona gabaliņiem, kas lieliski papildinās WayToPlay gumijas trasi tiem, kuriem ar zemi vien nepietiek. Kartona trasīte ir paredzēta lietošanai telpās, taču ir pilnībā savietojama ar elastīgo gumijas trasīti. Turklāt, tā ir laba vieta radošām izpausmēm, lai to padarītu unikālu ar flomaster
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
25.00 EUR
  • < >
Jūsu WayToPlay trase ved uz lidostu? Runaway ir komplekts no 14 augstas kvalitātes pārstrādātā kartona gabaliņiem, kas lieliski papildinās WayToPlay gumijas trasi tiem, kuriem ar zemi vien nepietiek. Kartona trasīte ir paredzēta lietošanai telpās, taču ir pilnībā savietojama ar elastīgo gumijas trasīti. Turklāt, tā ir laba vieta radošām izpausmēm, lai to padarītu unikālu ar flomasteriem, ūdenskrāsām vai CrayonRocks vaska krītiņiem. 

Lielisks papildinājums WayToPlay trasītei par pieejamu cenu, kas padarīs prieku par vairāk nekā 3 metriem garāku un daudzveidīgāku.

Komplektā ietilpst 14 detaļas: 8 tasines ar speciālajiem apzīmējumiem, 2 izejas, 1 T-veida krustojums un astoņstūrains krustojums vai nolaišanās laukums helikopterim.
Kopējais trases garums 320 cm.