Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Natural Earth paint Kit Experience

Komplektā ietilpst 6 iepakojumi ar  dabiskām krāsām (sarkana, oranža, dzeltena, zaļa, zila un brūna) un 3 bambusa otiņas. Sastāvs: Minerālu pigments, organiskā kukurūzas ciete un dabīgāk koka sula. Kopējais krāsu tilpums - ~2 l. Krāsas ir viegli nomazgājamas Lietošana: Sajauc ar ūdeni 1:1, radot krēmīgu konsistenci. Pievienojot papildus ūdeni, krāsa būs šķidrāka (līdzīgi kā
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
32.99 EUR
  • < >

Komplektā ietilpst 6 iepakojumi ar  dabiskām krāsām (sarkana, oranža, dzeltena, zaļa, zila un brūna) un 3 bambusa otiņas.
Sastāvs: Minerālu pigments, organiskā kukurūzas ciete un dabīgāk koka sula.
Kopējais krāsu tilpums - ~2 l. Krāsas ir viegli nomazgājamas
Lietošana: Sajauc ar ūdeni 1:1, radot krēmīgu konsistenci. Pievienojot papildus ūdeni, krāsa būs šķidrāka (līdzīgi kā ūdenskrāsas). 

 Šī ir ne tikai videi draudzīga krāsa, kuras sastāvā ir tikai dabiskas sastāvdaļas, piesātinātiem pigmentiem, ātri žūstoša un viegli nomazgājama no rokām vai apģērba, bet arī ekonomiska. No šī iepakojuma sanāk ap 2 litru krāsas. Sajauciet iepakojumā esošos krāsu pigmentus pēc nepieciešamības. Pēc darbošanās pāri palikušo krāsu var uzglabāt ledusskapī līdz 2 nedēļām vai sasaldēt.

Krāsa ir brīva no GMO un glutēna. To var izmantot arī cilvēki ar jūtīgu ādu kā pirkstiņkrāsas vai pat sejas krāsu. Tai pat laikā šī ir profesionālas kvalitātes krāsa, kuru var izmantot akvareļos, gleznošanai uz papīra, akmens, stikla, auduma un citiem materiāliem, tomēr jāņem vērā ka krāsa nav ūdensizturīga.

.