Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Oogi (tumsā spīdošs)

Kods: MO43110

Zīmols: Moluk

Beidzooooot, beidzot tas mirklis ir klāt, kad ir pieejami tumsā spīdošie Oogi :) Lieli un mazi :)  Oogi ir apburoša rotaļlieta, kas attīsta sīko motoriku, izdomu un liek mazajiem pirkstiņiem un prātiņiem veikli darboties. Ar savu piesūceknīšu galvu un kājelēm un roķelēm, kas stiepjas kā makaroniņi, tā labprāt pieķersies jebkurai gludai virsmai. Ir manīts, ka mazie Oogi
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
14.99 EUR
  • < >
Beidzooooot, beidzot tas mirklis ir klāt, kad ir pieejami tumsā spīdošie Oogi :) Lieli un mazi :) 

Oogi ir apburoša rotaļlieta, kas attīsta sīko motoriku, izdomu un liek mazajiem pirkstiņiem un prātiņiem veikli darboties. Ar savu piesūceknīšu galvu un kājelēm un roķelēm, kas stiepjas kā makaroniņi, tā labprāt pieķersies jebkurai gludai virsmai.

Ir manīts, ka mazie Oogi rotaļājas Bilibo, tomēr tie it labi iederas arī vannā, uz spoguļa vai loga rūts, kā arī uz ledusskapja vai galu galā - Robins tos piesūcina pat pie sava plikā punča :D Oogi ir ļoti sociālas būtne sun labprāt sadodās rokās garās virtenēs vai iepriecina citus ar neticamiem trikiem. Viņu mīļākā nodarbe ir Oogi jooga. Tie ir piemēroti visiem vecumiem (izņemot tiem, kas grib nokost gabalu ar maziem asiem zobiņiem) - tie ir izgatavoti no augstākās kvalitātes silikona - izturīgi un viegli kopjami, mutē bāžami, bet tomēr ne graužami drošības apsvērumu dēļ.

Vai jums gribētos tādu draugu?

P.S. Ja nespējat saprast, lielu vai mazu, tad mēs sakām, ka abus, jo kopā tiem iet jautrāk. Tomēr, ja gribat sākumā dibināt saistības ar vienu, tad vadoties no bērnu attīstības un rotaļāšanās perspektīvas, es teiktu, ka lielākais labāks būs mazām roķelēm, kam patīk savu draugu pilnā plaukstiņā saķert ap viduci un nest līdzi pasaulē rokās. Bet mazais atkal jau lielākām un veiklākām rociņām, kā arī tiem, kas grib savu draugu iebāzt kabatā un slepus parādīt skolasbiedriem. Tādas manas pārdomas. Varbūt jums ir citādas?
Nesatur lateksu, BPA un ftalātus