Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Bilibo GameBox

Kods: MO43015

Zīmols: Moluk

Spēļu komplekts ir izdevīgs pirkums - tajā pieejami visi seši Bilibo Mini, kā arī pilns Pixel komplekts. Un, protams, tas dod vislielāko iespēju izvērsties. Šo komplektiņu jau iecienījuši mūsu pircēji pat līdz gada vecumam, kuru mammas tālredzīgi noglabā sīkos, mazulim nepiemērotos, komplekta elementus nākotnei, bet bļodiņas visās 6 krāsās nodod nebeidzamām rotaļām - smil&scar
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
19.99 EUR
  • < >
Spēļu komplekts ir izdevīgs pirkums - tajā pieejami visi seši Bilibo Mini, kā arī pilns Pixel komplekts. Un, protams, tas dod vislielāko iespēju izvērsties. Šo komplektiņu jau iecienījuši mūsu pircēji pat līdz gada vecumam, kuru mammas tālredzīgi noglabā sīkos, mazulim nepiemērotos, komplekta elementus nākotnei, bet bļodiņas visās 6 krāsās nodod nebeidzamām rotaļām - smilškastē, vannā, leļļu virtuvē... Kur tik nevar likt lietā košās un krāsainās Mini Bilibo bļodiņas. Un kad mazais paaugas, atkal jaunas iespējas. Mēs ar Robinu, piemēram, ap 2 gadu vecumu apguvām krāsas - metu metamo kauliņu, kāda krāsiņa uzkrīt, tādu čipsīti jāatrod kaudzītē un jāiešķiro atbilstošās krāsas bļodiņā. Bet tas ir tikai sākums - ap gadiem 4 bērni sāk paši attīstīt stratēģisko domāšanu un spēles izdomāt paši. Te vēl kāda ideja radošam projektam ar Bilibo GameBox. Katrā ziņā - pie mums ir cieņā un bieži mūsu pircēji šo izvēlas ne vien saviem mazākajiem ģimenes locekļiem, bet apdāvina arī radu un draugu bērnus :) 

Un atgādinu, ka tāpat kā visas citas Bilibo sērijas spēļmantas, arī Bilibo GameBox sastāv no ekoloģiski draudzīgiem materiāliem - izmantotā plastmasa ir pilnībā pārstrādājama un to droši var mest pārstrādājamās plastmasas konteinerā, lai tā var uzsākt savu otro dzīvi. 
Komplektā 6 krāsu Mini Bilibo bļodiņas, gumijas metamais kauliņš un 6x6 krāsu podziņas jeb kopā 36.