Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Farm Rescue"

Kods: LSH201904

Zīmols: Brain games

“Farm Rescue” ir kooperatīva spēle ģimenēm. Ar savas atmiņas palīdzību spēlētāji cenšas apturēt muļķīgo vilku, pirms tas nonācis saimniecībā. Šajā spēlē spēlētāji kopīgiem spēkiem cenšas visus fermas lauciņus apgriezt ar attēlu uz leju vai palīdz fermerim noķert vilku, pirms tas tiek iekšā fermā. Ja spēlētājiem izdodas visus dzīvnieku lauciņus apgriezt ar a
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
22.99 EUR
  • < >

“Farm Rescue” ir kooperatīva spēle ģimenēm. Ar savas atmiņas palīdzību spēlētāji cenšas apturēt muļķīgo vilku, pirms tas nonācis saimniecībā.

Šajā spēlē spēlētāji kopīgiem spēkiem cenšas visus fermas lauciņus apgriezt ar attēlu uz leju vai palīdz fermerim noķert vilku, pirms tas tiek iekšā fermā. Ja spēlētājiem izdodas visus dzīvnieku lauciņus apgriezt ar attēlu uz leju, pirms vilks nokļūst fermā, vai arī fermerim izdodas sasniegt to lauciņu, uz kura tajā brīdī atrodas vilks, tad ferma ir izglābta un spēlētāji kopīgi uzvar spēlē! Ja tomēr vilks nokļūst fermā un vismaz viens dzīvnieka lauciņš joprojām ir ar attēlu uz augšu, tad par uzvarētāju kļūst vilks!

Vecums: no 4 g.

Ilgums: 15 min

Spēlētāju skaits: 1 - 5

Noteikumu valoda: LV, LT, EE,