Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Grand Prix"

Zīmols: Marbushka

Pirmais ieraksts autosacīkšu vēsturē - zirgspēku uzvara bez zirgiem. Uz priekšu, kungi, pasaule jūs gaida! Braucēji brauc pa bezceļiem un pamestām ainavām, lai iegūtu galveno balvu un pierādītu, ka viņi ir visdrosmīgākie un ātrākie braucēji. Uzvarēt pirmo un lielāko sacīksti un iekļūt neizdzēšamās vēstures annālēs var tikai tas, kurš attaisnos uz viņu liktās likmes un p
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
36.00 EUR
  • < >
Pirmais ieraksts autosacīkšu vēsturē - zirgspēku uzvara bez zirgiem. Uz priekšu, kungi, pasaule jūs gaida! Braucēji brauc pa bezceļiem un pamestām ainavām, lai iegūtu galveno balvu un pierādītu, ka viņi ir visdrosmīgākie un ātrākie braucēji. Uzvarēt pirmo un lielāko sacīksti un iekļūt neizdzēšamās vēstures annālēs var tikai tas, kurš attaisnos uz viņu liktās likmes un paspēs šķērsot finiša līniju pirmais. Tomēr varam atzīt, ka bez braukšanas prasmēm braucējiem ir jāpiemīt arī nelielai veiksmei.
Arī šī spēle mūsu ģimenē novērtēta atzinīgi - ir interesanti arī vecākiem skolas vecuma bērniem un pieaugušajiem, lieliska spēle, ja negribas neko ilgu un garu, bet pavadīt kopā pusstundu ar pāris spēles raundiem!

Apraksts: no 6 gadu vecuma, 2 līdz 5 spēlētājiem
Vienas spēles ilgums aptuveni 20 minūtes (no pieredzes, pat ātrāk, ja visi naski pieņem lēmumus)

Komplektā: 1 spēles laukums, 5 mazas koka mašīnītes ar vadītājiem, 5 šķēršļi, 5x6 kārtis, 1 auduma maisiņš

Spēles noteikumi latviski

Spēles noteikumi angliski