Sākums / Par mums
Mūsu mīļākās bērnu lietas

Mēs esam jauna latviešu ģimene, kura nu jau sastāv no veseliem sešiem - 2 lieliem, 2 maziem un 2 četrkājainiem.

Sagaidot savu pirmdzimto Edvardu Robinu, atklājām, ka, lai arī veikalu plaukti vai lūzt no mazuļiem domāto mantu pārpilnības, konkrētas lietas dažkārt atrast ir neiespējami. Vajadzīgās lietas nācās meklēt internetā un lielākoties – ārvalstīs. Tā radās vecāku blogs - internetveikals muki.lv (‘mukas lietas ‘mukiem bērniem), kurā dalāmies ar savu īsto vecāku pieredzi un dažādiem atradumiem. 

Meklējot lietas, ko likt muki.lv plauktos, lūkojam ne vien uz lietu dizainu, kas mums noteikti nav mazsvarīgs, bet arī uz šo lietu funkcionalitāti - lai tā kalpotu mazulim, ne vecākiem par ērtību. Tādēļ lietām jāatbilst diviem galvenajiem kritērijiem. Pirmkārt, mums ir savs subjektīvais skatījums attiecībā uz lietu izskatu - pārsvarā lūkojam pēc lietām bez multeņu varoņiem un citādiem popkultūras piesitieniem.

Otrkārt, gaidot mazuli, bijām uz vairākām lekcijām pie pazīstamās bērnu fizioterapeites Klaudijas Hēlas. Viņa mūs ļoti iedvesmoja un lika pamatu tai vīzijai, kas mūs pavadījusi audzinot Robinu un tagad arī Klāsu. Viņa stāstīja par „pareizajām” rotaļlietām, nieciņiem bērna garderobē u.c. lietām, kas palīdz dabiskai mazuļa attīstībai. Turklāt nemaz neslēpa, ka lielāko daļu no tām pie mums iegādāties ir grūti vai pat neiespējami - tas bija toreiz, kad Robinu vēl tikai gaidijām un muki.lv nebija pat iecere :) Tagad tas viss ir labots un mēs cenšamies "glābt situāciju" vēl vairāk :) 

Robins mūs iedvesmoja un tā mēs sākām internetā. Un otrs iedvesmotājs bija Klāsiņš, jo viņu gaidot apstākļi iegrozījās tā, ka tagad esam atvēruši arī veikaliņu Rīgas centrā, bet vēlāk arī Pārdaugavā, un nu jau arī lielveikalā "Riga Plaza", lai cilvēki, kas bažījās iegādāties lietas internetā neaptaustot, varēti iegriezties pie mums ciemos un nopirkt vajadzīgo vai vienkārši aprunāties. Patiešām, tādu, kas nāk parunāt, ir daudz. Dažas mammas-klientes jau īstenībā jāsauc par draudzenēm :) Un foršos tētus pazīstu vaigā, jo veikaliņā strādājam arī paši - iespēja dalīties nepastarpinātā pieredzē par lietām, ko piedāvājam, ir, mūsuprāt, būtiska šo lietu pievienotā vērtība.Web Statistics
Pievienots grozam...