Meklēt

Pēc zīmola

Esam priecīgi lielākajiem brāļiem un māsām arī ko jauku piedāvāt. Laikā, kad tik daudzi pirmsskolas vecuma un jaunāko klašu skolēni aizraujas ar datorspēlēm un pavada bezgalīgas stundas pie televizora, mēs ar prieku piedāvājam aizraujošu alternatīvu - saistošas nodarbes ar izzinošu un radošu saturu.

4M rotaļlietas motivē bērnus ieraudzīt pasauli pilnīgi jaunā veidā un jaunos māksliniekus izteikt sevi oriģinālās idejās. Tās modina mazos zinātniekus un māksliniekus un pārvērš mācīšanos rotaļās. Šīs rotaļlietas atzinīgi novērtējuši vecāki vairākās pasaules valstīs, tostarp piešķirot neskaitāmus apbalvojumus dažādām šo sēriju rotaļlietām.

Mums patīk, ka virkne šo rotaļlietu ar atzīmi "Green Science" rāda bērniem, kā efektīvi izmantot dabas resursus un likt lietā otrreizējo pārstrādi. Mums patīk, ka radošo sēriju rotaļlietas piedāvā bērniem vienkāršas idejas un visu vajadzīgo maziem radošiem eksperimentiem, ko pārvērst praktiskās lietiņās sev un mīļās dāvaniņās radiniekiem. Mums patīk, ka ikviena rotaļlieta nes sevī līdzi mazāku vai lielāku atklājumu. Īsi sakot - šīs lietas mums ļoti patīk!

Rotaļlietas domātas bērniem aptuveni no 5 līdz 10 gadu vecuma, taču ir atrodamas arī tādas, pie kurām var ķerties ātrāk. Un liela daļa no tām pat mums, savos trīsdesmit, liekas tādas tīri interesantas, ka varētu mazliet paspēlēties, kad neviens neredz :)

Piedāvājumu esam krietni paplašinājuši un jo vairāk jums patiks, jo vairāk jaunumus pievienosim ikreiz :) Lai smalki varētu visu izpētīt, noteikti noderīga liksies šī saite uz ražotāja mājas lapu, kur pieejamas gandrīz visu spēļu instrukcijas, kādas tās atrodamas kastītē - tas dos precīzu priekšstatu, kas kurā iekšā un ko ar to pasākt :) Meklējiet pēc angļu nosaukuma! http://www.4m-ind.com/instructions.php

1 - 2 lietas no 2
Rādīt     vienā lapā
Dzimums Izmērs Cena Kārtot pēc
Dino zīmogu fabrika
10.99 EUR
Mould & Paint Robots
8.99 EUR
1 - 2 lietas no 2
Rādīt     vienā lapā

Web Statistics
Pievienots grozam...