Meklēt

Pēc zīmola

Fidget spinner... Virpināmais jeb grozāmgrābslis - tas ir tā pārņēmis Latviju, kā laikam nekas no pasaules trakumiem mums nebija trāpījis... Ražotāji apgalvo, ka tas nomierinot, palīdzot koncentrēties utt., taču mēs jau nebūtu muki.lv, ja nevēlētos par to pārliecināties.
Pārliecinošu zinātnisku pētījumu par šīs rotaļlietas efektu nav, taču par to runā speciālisti un publikāciju ir diezgan daudz. Daži apgalvo, ka rotaļlieta patiesi atbrīvo cilvēku no stresa, ko citādi reducē pildspalvas klikšķināšana, apģērba vai matu virpināšana un citāda "dīdīšanās", var palīdzēt cilvēkiem ar koncentrēšanās grūtībām. Pretējā nometnē nostājas tie, kas šo vairāk izjūt pedagoģiskās iestādēs, kur bērni vairs nedomā par mācībām, bet tikai par jauno "gadžetu". Lai gan ir arī pedagogi, kuri novērojuši pozitīvu efektu un studentu labāku spēju koncentrēties mācībām, ja virpināmo groza pirkstos fonā nevis koncentrējas trikiem mācību vietā. Tātad fundamentālu mīnusu šai rotaļlietai nav - lietot saprātīgā daudzumā jau attiecas uz jebkuru lietu, ar kuru pārmērīga aizraušanās draud laupīt uzmanību kam citam.
Tā nu nolēmām izmēģināt fenomenālo rotaļlietu, kura pēkšņi pārņēmusi pasauli (patiesībā tās prototips radīts jau deviņdesmito beigās) paši. Sagādājām pa vienam pavisam parastam grozāmgrābslītim abiem saviem puikām, un vērojām, kas notiks. Klāss (6gadīgs bērndārznieks) - paripināja, pavirpināja un faktiski stāv plauktā. Robins (pirmklasnieks) aizrāvās daudz vairāk. Un tam ir vienkāršs izskaidrojums - Robins jau kopš mazotnes ir ļoti izteikti taktils - stresa situācijās virpina matus, kaut ko klikšķina pirkstos, izvēlas rotaļas, kurās jādarbojas ar pirkstiem, izteikti izjūt dažādas struktūras... Tagad, kad viņš ir lielāks, viņš pat ir pats sācis lūgt rotaļlietas, kas nodarbina pirkstus sakot: "Mammu, es labi jūtos, ja man ir kaut kas rokās." - no ārzemēm vedu viņam suvenīrā mazu lellīti ar skariņām, kuru var mīcīt rokās, viņš ilgu laiku no rokām nelaida ārā nelielu veidojamās masas piciņu Mad Matter... viņš ir izteikti tendēts un kaut kā virpināšanu. Un šāds spinners jeb virpināmais ir gluži tas, kas viņam vajadzīgs! Tātad JĀ! Un no šīs pieredzes varu tikai piekrist, ka tas var būt risinājums bērniem, kuriem šāda "dīdīšanās" piemīt, iespējams (te jādod vārds profesionāļiem!) arī bērniem ar īpašām vajadzībām.
Tādēļ nolēmām ieviest savā sortimentā vienkāršu spinnerus - bez gaismiņām, gadžetiem un fīčam - funkcionālu rotaļlietu, kas piemērota bērniem, kā Robins.
Kvalitatīvus ar ļoti labu vidējo gultnīti, lai tas var griezties līdz pat 150-180 sekundēm no vietas, un nav kreņķis, ka neizdodas kāds noskatīts triks. Jo tas gan ir tiesa, ka skolas bērni mēģina un apgūst arī šādus tādus trikus un kamēr tie neapdraud ar traumām un mutē nebāž, tas noteikti ir pozitīvi, jo attīsta koordināciju un mērķtiecību :)
1 - 2 lietas no 2
Rādīt     vienā lapā
Dzimums Izmērs Cena Kārtot pēc
Vienkrāsains
0.99 EUR 4.99 EUR
Krāsains
0.99 EUR 5.99 EUR
1 - 2 lietas no 2
Rādīt     vienā lapā

Web Statistics
Pievienots grozam...