Sākums / Jaunumi / Apmeklējiet izstādi "Bērnu pasaule 2013"!
Apmeklējiet izstādi "Bērnu pasaule 2013"! [17.5.2013]
Kā katru gadu, pēdējā maija nedēļas nogalē Ķīpsalas izstāžu kompleksā notiek vērienīga izstāde "Bērnu pasaule 2013". Mēs piedalāmies arī šogad, tādēļ tiekamies izstādē!

Mēs šogad līdzi ņemsim izmeklētu preču klāstu, jo visas savas labās lietas vienkārši nevaram aizvest :)

Stendā kopā ar mums būs Happeak ļaudis no Lietuvas un tiks piedāvāti tādi kolekcijas jaunumi, kas vēl pat pašā Lietuvā nav nopērkami. Viņi arvien ir cerību pilni, ka būs ļoti kārotie kombinezoni, šortiņi, krekliņi un citi jaukumi. Mēs pat paši vēl nezinām visu, kas būs viņu kastēs un maisos līdzi :) 

Mēsbūsim atveduši pa taisno no muitas noliktavām kurpītes, kurās skrienot mazais jutīsies gluži kā basām kājām - pirmo soļu kurpītes no LittleBlueLamb un paplašināsim VivoBarefoot kolekciju. Būs arī fantastiskie gumijnieciņi. Un viss par draudzīgākām cenām :) 

Ņemsim līdzi daždažādus līdzsvara riteņus, lai var pamērīt un izmēģināt mazi un pavisam mazi :) Tāpat, ja iegriezīsieties mūsu stendiņā, nepaliksiet bez BecoThings trauciņiem vai podiņa, Babiators saulesbrillēm vai kādas Obumbas, Bilibo vai Makedo koomplekta.

Protams, būs iespēja arī konsultēties par autokrēsliņiem ar skatu pretēji braukšanas virzienam un pasūtīt izvēlēto modeli. 

Turklāt visi tie, kas ir mūsu lojālās draugu sistēmas uzticīgi biedri, saņems pārsteigumu savos e-pastos (ja vien esat atļāvuši mums jūs traucēt ar saviem neuzbāzīgajiem e-pastiem ;) ), lai ciemošanās mūsu stendiņā izstādes laikā būtu vēl patīkamāka :) 

tad tiekamies? :)

P.S. Saistībā ar mūsu būšanu Ķīpsalā veikals netiks slēgts, tomēr ar mums pašiem parunāt varēs tikai Ķīpsalā :) 


Web Statistics
Pievienots grozam...