Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Dzintara zobu krellītes

Atzīstos godīgi, ka gluži skaidras idejas par to, kādēļ dzintara krellītes atvieglo mazulim zobu augšanas procesu, man nav. Internetā ir izdevies rast dažādus skaidrojumus, taču vienu dominējošu neesmu uzgājusi. Dažs apgalvo, ka dzintars saskarē ar silto ādu izdala kādas vielas, kas palīdz zobiņiem nākt vieglāk. Savukārt mūsu homeopāte skaidro, ka dzintaram piemīt siltā enerģija jeb tas ir sildošs un visu laiku esot zobiņu tuvumā, tas ar šo enerģiju silda un atvieglo sāpīti un augšanas procesus. Bet tad kādēļ daudzās zemēs, biežāk vāciski runājošajās un ASV ir nopērkamas ne vien zobu krellītes, bet arī aprocītes? Ej nu zini, bet mums liekas un dažām mammām, kas arī mazajiem šādas krellītes ir iegādājušās, ka tiešām zobiņi nāk vieglāk. 100% jau nevar pateikt, jo vienu un to pašu zobiņu ar un bez krellītēm nav iespējams izdiedzēt, lai noskaidrotu, kā būtu bez krellītēm tas audzis - grūtāk vai vieglāk... Bet kā teica kāda mūsu jūnijkolēģīša mamma: "Ja ne savādāk, tad vismaz palīdz mums zobu sāpes paciest ar stilu." :)  Šādas krellītes ir ļoti populāras vāciski runājošajās valstīs un tās iegādāties esot daudz vieglāk kā Latvijā - nopērkamas gan bērnu preču veikalos, gan it kā aptiekās. ASV tās šķiet ir pat vēl ierastāka lieta - esmu Lasīt vairāk >
Atzīstos godīgi, ka gluži skaidras idejas par to, kādēļ dzintara krellītes atvieglo mazulim zobu augšanas procesu, man nav. Internetā ir izdevies rast dažādus skaidrojumus, taču vienu dominējošu neesmu uzgājusi. Dažs apgalvo, ka dzintars saskarē ar silto ādu izdala kādas vielas, kas palīdz zobiņiem nākt vieglāk. Savukārt mūsu homeopāte skaidro, ka dzintaram piemīt siltā enerģija jeb tas ir sildošs un visu laiku esot zobiņu tuvumā, tas ar šo enerģiju silda un atvieglo sāpīti un augšanas procesus. Bet tad kādēļ daudzās zemēs, biežāk vāciski runājošajās un ASV ir nopērkamas ne vien zobu krellītes, bet arī aprocītes? Ej nu zini, bet mums liekas un dažām mammām, kas arī mazajiem šādas krellītes ir iegādājušās, ka tiešām zobiņi nāk vieglāk. 100% jau nevar pateikt, jo vienu un to pašu zobiņu ar un bez krellītēm nav iespējams izdiedzēt, lai noskaidrotu, kā būtu bez krellītēm tas audzis - grūtāk vai vieglāk... Bet kā teica kāda mūsu jūnijkolēģīša mamma: "Ja ne savādāk, tad vismaz palīdz mums zobu sāpes paciest ar stilu." :) 

Šādas krellītes ir ļoti populāras vāciski runājošajās valstīs un tās iegādāties esot daudz vieglāk kā Latvijā - nopērkamas gan bērnu preču veikalos, gan it kā aptiekās. ASV tās šķiet ir pat vēl ierastāka lieta - esmu ar Baltic Amber Necklace sastapusies bieži un sasmaidījos, kad mums atsūtīja Softbums bikšeļu bukletiņus un uz vāciņa bija maza plikiņa meitenīte tikai auduma autiņos un krellītēm ap kaklu. 'muki :) 
Atlasīti 1 no 1