Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

JAUNUMI

Muki.lv atgriežas Hudora[3.5.2023]

Mēs esam super priecīgi, ka Muki.lv plauktos atkal atgriežas vācu zīmols Hudora, ar saviem līdzsvara riteņiem, skūteriem un dažādiem aksesuāriem priekš braucamajiem. Un, protams, ķiveres, un ceļu un elkoņu sargi.

Minimus pavasara kolekcijā 3 starpsezonas zābaciņu modeļi[6.4.2023]

Šajā pavasarī Minimus zābaciņi pieejami trīs dažādos modeļos 4 dažādās krāsās sākot no pašiem pirmajiem solīšiem līdz pat 30. izmēram. Kā izraudzīties piemērotākos?

Jauns baskāju zīmols - PaperKrane[6.4.2023]

Paplašinot savu baskāju apavu sortimentu, pievienojam jaunu zīmolu bērniem un pusaudžiem - PaperKrane. Tas ir baskāju apavu zīmols no Austrālijas - drosmīgs un stilīgs bez kompromisiem veselīgām kājām ik uz soļa.

Mikk-Line starpsezonas apģērbi[16.2.2023]

Lai apģērbtos visiem laikapstākļiem atbilstoši, vislabāk ģērbties kārtās. Lai vēsās un lietainās dienās nekas netraucētu baudīt pastaigas, izvēlieties Mikk-Line virsdrēbes un pieskaņotus gumijas zābaciņus!

Ļoti daudz baskāju izvēles ziemas zābakiem![19.10.2022]

Kad temperatūras stabiņš aiz loga arī dienā noslīd zem 10 grādiem, aicinām ielūkoties ziemas apavu sadaļā. Te neliels ieskats baskāju un baskājiem draudzīgo apavu izvēlēs.

Brīnišķīga dāvana svētkos - laiks kopā[29.11.2022]

Biežāk nekā pati rotaļlieta, gaidītāka dāvana bērniem ir laiks kopā ar vecākiem. Un galdaspēles, mūsuprāt, ir lielisks veids, kā jēgpilni pavadīt laikus visai ģimenei kopā prom no ekrāniem, pienākumiem un nevaļas. Skaistās Marbushka spēles šos brīžus padarīs īpaši īpašus. Ieskaties Marbushka spēļu sadaļā un izraugies īsto spēli jūsu ģimene!

Minimus rudens zābaku kolekcijā trīs dažādi modeļi[2.9.2022]

Jūsu atsauksmes par Minimus apaviem mūs iedvesmojušas vēl paplašināt kolekciju un šajā rudenī Minimus ādas zābaciņiem pieejami jau 3 modeļi: Skylark 4 dažādās krāsās pašiem mazākajiem staigātājiem, Starling 5 dažādās krāsās tagad līdz 30. izmēram un Jay Lite visam piestāvošajā un praktiskajā baložu pelēkajā krāsā

Minimus baskāju sandalēm jauns modelis Sanderling[22.7.2022]

Gatavojoties bērndārza laikam un ņemot vērā daudzās māmiņu atsauksmes par vasaras sākumā klajā nākušo Minimus baskāju sandaļu modeli Seagull, esam izveidojuši vēl vienu bērnu sandaļu modeli ar slēgtu purniņu, lai pasargātu mazo aktīvistu pirkstiņus.

Jaunā Lassig organiskās kokvilnas mazuļu un bērnu apģērbu kolekcija[2.6.2022]

Paplašinām savu sortimentu, lai turpmāk jūs varētu pie mums iegādāties arī ikdienas apģērbu mazuļiem un bērniem. Lassig 100% organiskās kokvilnas GOTS serttificētie apģērbi no patīkamas trikotāžas vai kokvilnas muslīna aktuālos toņos šai vasarai!

Hevea viengabala konstrukcijas māneklīši tagad arī krāsainos dizainos[21.2.2022]

Hevea ir mums mīļš zīmols, jo dabīgā kaučuka māneklīši tiek ražoti domājot par bērnu veselību, labsajūtu un arī par nākotni, jo tieši tiem mazuļiem, kuri šobrīd lieto knupīti, pēc daudziem gadiem būs jādzīvo uz planētas un mūsu izvēles šobrīd nosaka, cik tīrā vidē viņi varēs dzīvot