Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

JAUNUMI

Dāvanu Adventes kalendārs līdz pat Ziemassvētkiem[1.12.2023]

Iededzot pirmo Adventes sveci, svētku tuvumu sajūt ikviens. Un tas, protams, saistās ar dāvanu gādāšanu tiem, kurus vēlamies iepriecināt svētkos. Tāpat kā citus gadus, decembrī nāksim jums talkā ar idejām un piedāvājumiem dāvanām pašiem mazākajiem un drusku lielākajiem.

Helvetiq kabatas spēles - visforšākās ceļā un mājās[28.7.2023]

Helvetiq galda spēļu klāsts nu jau ir diezgan plašs, taču visvairāk mums patīk tās, kuras kopā var spēlēt pieaugušie un bērni, un, kuras ir ērti paņemt līdzi it visur, lai kopīgi varētu uzspēlēt gan kafejnīcā, gan teltī, gan pludmalē, gan mājās uz terases vai dzīvojamās istabas paklāja. Šīm spēlēm raksturīgi salīdzinoši vienkārši noteikumi, lai spēli var ātri apgūt, un partijas parasti nav garas - 15-30 minūtes. Ieteicamais spēles vecums ir 6-99 gadi. Tā ka faktiski jebkurš, kuram ir interese par galdaspēlēm, jau var sēstie klāt un spēlēt kopā.

MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANA jau 13. oktobrī! [29.9.2023]

Šoreiz tik jaudīgi, kā sen nav bijis - vairāk nekā 150 precēm atlaides pat līdz -80% Apavi, apģērbi, rotaļlietas, bēbišu lietas, māmiņu vajadzības, autokrēsli, ratiņi un vēl viss kaut kas. Apvelciet kalendārā 13. oktobri piektdienā un nāciet ciemos, jo visi īpašie piedāvājumi spēkā tikai uz vietas veikalā Tērbatas ielā 45a piektdienā no 11 līdz 19. 

BOLD skolas somas, penāļi un aksesuāri stilīgiem jauniešiem [31.7.2023]

Lassig vācu kvalitāte nu jaunā produktu sērijā - īpaša dizaina skolas somas un pieskaņota aksesuāru sērija jauniešiem

Muki.lv atgriežas Hudora[3.5.2023]

Mēs esam super priecīgi, ka Muki.lv plauktos atkal atgriežas vācu zīmols Hudora, ar saviem līdzsvara riteņiem, skūteriem un dažādiem aksesuāriem priekš braucamajiem. Un, protams, ķiveres, un ceļu un elkoņu sargi.

Minimus pavasara kolekcijā 3 starpsezonas zābaciņu modeļi[6.4.2023]

Šajā pavasarī Minimus zābaciņi pieejami trīs dažādos modeļos 4 dažādās krāsās sākot no pašiem pirmajiem solīšiem līdz pat 30. izmēram. Kā izraudzīties piemērotākos?

Jauns baskāju zīmols - PaperKrane[6.4.2023]

Paplašinot savu baskāju apavu sortimentu, pievienojam jaunu zīmolu bērniem un pusaudžiem - PaperKrane. Tas ir baskāju apavu zīmols no Austrālijas - drosmīgs un stilīgs bez kompromisiem veselīgām kājām ik uz soļa.

Mikk-Line starpsezonas apģērbi[16.2.2023]

Lai apģērbtos visiem laikapstākļiem atbilstoši, vislabāk ģērbties kārtās. Lai vēsās un lietainās dienās nekas netraucētu baudīt pastaigas, izvēlieties Mikk-Line virsdrēbes un pieskaņotus gumijas zābaciņus!

Ļoti daudz baskāju izvēles ziemas zābakiem![19.10.2022]

Kad temperatūras stabiņš aiz loga arī dienā noslīd zem 10 grādiem, aicinām ielūkoties ziemas apavu sadaļā. Te neliels ieskats baskāju un baskājiem draudzīgo apavu izvēlēs.

Brīnišķīga dāvana svētkos - laiks kopā[29.11.2022]

Biežāk nekā pati rotaļlieta, gaidītāka dāvana bērniem ir laiks kopā ar vecākiem. Un galdaspēles, mūsuprāt, ir lielisks veids, kā jēgpilni pavadīt laikus visai ģimenei kopā prom no ekrāniem, pienākumiem un nevaļas. Skaistās Marbushka spēles šos brīžus padarīs īpaši īpašus. Ieskaties Marbushka spēļu sadaļā un izraugies īsto spēli jūsu ģimene!