Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

JAUNUMI

Lassig jaunā kolekcija[24.4.2024]

Mūsu (un jūsu) iemīļotais vācu zīmols Lassig jau atkal mūs iepriecina ar daudz skaistiem jaunumiem tieši pavasara vasaras sezonai.

Pavasara MELNĀ WEEKENDA IZPĀRDOŠANA jau 13. aprīlī[5.4.2024]

Arī aprīlī, kad 13. datums trāpās sestdienā, plkst. 17.00 pēc veikala slēgšanas Tērbatas ielā 45a, mūsu internetveikalā www.muki.lv notiks brīnumu lietas - cenas krīt, atlaides aug un tas viss spēkā līdz pat svētdienas pusnaktij. Piedāvājumos atradīsi apavus pavasarim gan lielākiem bērniem, gan mazuļa pirmajiem solīšiem, sandales, būs arī softshell un stepētie termo apģērbi tieši nelielo plusu laikam kā jau pavasarī. Iegādāties varēs arī saulesbrilles, UV pludmales apģērbu vasarai, mugursomas mazajiem un mammām, auduma autiņus un dažādas bērnu aprūpes lietas. Protams, būs arī atlaides rotaļlietām un spēlēm, kā tad bez tām? Kā arī autokrēsliņi, ratiņi un to aksesuāri, līdzsvara riteņi, pedāļu velosipēdi un daudz un daudz kas cits.

Meklējam vēl vienu kolēģi![4.3.2024]

Kad pavasaris klāt un tuvojas vasara, rosība Muki.lv uzņem apgriezienus, jo daudzi steidz iegādāt apaviņus, saulesbrilles, apģērbus un citas noderīgas un iepriecinošas lietas saviem mazajiem. Tādēļ jūtam, ka mums nepieciešams vēl kāds kolēģis, lai darbi rit raiti un nepaliek nepadarīts nekas. Tāpēc meklējam vēl vienu kolēģi - PĀRDEVĒJU -- KONSULTANTU.

CAMPER for KIDS atlaides sākas tieši TAGAD![15.1.2024]

Sākam atlaides Camper zīmola apaviem ar līdz pat -50% mazākām cenām! Noķer savu pāri, pavasari gaidot vai ziemu aizvadot! 

MELNĀ WEEKENDA IZPĀRDOŠANA jau šajā nedēļas nogalē www.muki.lv[10.1.2024]

Arī šajā reizē, kad 13. datums trāpās sestdienā, pēc veikala slēgšanas Tērbatas ielā 45a, mūsu internetveikalā www.muki.lv notiek brīnumu lietas - cenas krīt, atlaides aug un tas viss spēkā līdz pat svētdienas pusnaktij vai, - būsim godīgi, - pirmdienas rītam, kamēs mēs izslēgsim atlaides :)  Izmanto izdevību un iepērcies izdevīgi jau šajās brīvdienās!

Dāvanu Adventes kalendārs līdz pat Ziemassvētkiem[1.12.2023]

Iededzot pirmo Adventes sveci, svētku tuvumu sajūt ikviens. Un tas, protams, saistās ar dāvanu gādāšanu tiem, kurus vēlamies iepriecināt svētkos. Tāpat kā citus gadus, decembrī nāksim jums talkā ar idejām un piedāvājumiem dāvanām pašiem mazākajiem un drusku lielākajiem.

Helvetiq kabatas spēles - visforšākās ceļā un mājās[28.7.2023]

Helvetiq galda spēļu klāsts nu jau ir diezgan plašs, taču visvairāk mums patīk tās, kuras kopā var spēlēt pieaugušie un bērni, un, kuras ir ērti paņemt līdzi it visur, lai kopīgi varētu uzspēlēt gan kafejnīcā, gan teltī, gan pludmalē, gan mājās uz terases vai dzīvojamās istabas paklāja. Šīm spēlēm raksturīgi salīdzinoši vienkārši noteikumi, lai spēli var ātri apgūt, un partijas parasti nav garas - 15-30 minūtes. Ieteicamais spēles vecums ir 6-99 gadi. Tā ka faktiski jebkurš, kuram ir interese par galdaspēlēm, jau var sēstie klāt un spēlēt kopā.

MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANA jau 13. oktobrī! [29.9.2023]

Šoreiz tik jaudīgi, kā sen nav bijis - vairāk nekā 150 precēm atlaides pat līdz -80% Apavi, apģērbi, rotaļlietas, bēbišu lietas, māmiņu vajadzības, autokrēsli, ratiņi un vēl viss kaut kas. Apvelciet kalendārā 13. oktobri piektdienā un nāciet ciemos, jo visi īpašie piedāvājumi spēkā tikai uz vietas veikalā Tērbatas ielā 45a piektdienā no 11 līdz 19. 

BOLD skolas somas, penāļi un aksesuāri stilīgiem jauniešiem [31.7.2023]

Lassig vācu kvalitāte nu jaunā produktu sērijā - īpaša dizaina skolas somas un pieskaņota aksesuāru sērija jauniešiem

Muki.lv atgriežas Hudora[3.5.2023]

Mēs esam super priecīgi, ka Muki.lv plauktos atkal atgriežas vācu zīmols Hudora, ar saviem līdzsvara riteņiem, skūteriem un dažādiem aksesuāriem priekš braucamajiem. Un, protams, ķiveres, un ceļu un elkoņu sargi.