Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

JAUNUMI

Minimus rudens zābaku kolekcijā trīs dažādi modeļi[2.9.2022]

Jūsu atsauksmes par Minimus apaviem mūs iedvesmojušas vēl paplašināt kolekciju un šajā rudenī Minimus ādas zābaciņiem pieejami jau 3 modeļi: Skylark 4 dažādās krāsās pašiem mazākajiem staigātājiem, Starling 5 dažādās krāsās tagad līdz 30. izmēram un Jay Lite visam piestāvošajā un praktiskajā baložu pelēkajā krāsā

Mikk-Line rudens apģērbi[30.8.2022]

Lai lietainās dienās nekas netraucētu baudīt pastaigas, izvēlieties Mikk-Line virsdrēbes un pieskaņotus gumijas zābaciņus!

Minimus baskāju sandalēm jauns modelis Sanderling[22.7.2022]

Gatavojoties bērndārza laikam un ņemot vērā daudzās māmiņu atsauksmes par vasaras sākumā klajā nākušo Minimus baskāju sandaļu modeli Seagull, esam izveidojuši vēl vienu bērnu sandaļu modeli ar slēgtu purniņu, lai pasargātu mazo aktīvistu pirkstiņus.

Jaunā Lassig organiskās kokvilnas mazuļu un bērnu apģērbu kolekcija[2.6.2022]

Paplašinām savu sortimentu, lai turpmāk jūs varētu pie mums iegādāties arī ikdienas apģērbu mazuļiem un bērniem. Lassig 100% organiskās kokvilnas GOTS serttificētie apģērbi no patīkamas trikotāžas vai kokvilnas muslīna aktuālos toņos šai vasarai!

Hevea viengabala konstrukcijas māneklīši tagad arī krāsainos dizainos[21.2.2022]

Hevea ir mums mīļš zīmols, jo dabīgā kaučuka māneklīši tiek ražoti domājot par bērnu veselību, labsajūtu un arī par nākotni, jo tieši tiem mazuļiem, kuri šobrīd lieto knupīti, pēc daudziem gadiem būs jādzīvo uz planētas un mūsu izvēles šobrīd nosaka, cik tīrā vidē viņi varēs dzīvot

MELNĀ WEEKENDA IZPĀRDOŠANA www.muki.lv jau šovakar![13.8.2022]

Arī šajā reizē, kad 13. datums trāpās sestdienā, pēc veikala slēgšanas Tērbatas ielā 45a, mūsu internetveikalā www.muki.lv notiek brīnumu lietas - cenas krīt, atlaides aug un tas viss spēkā līdz pat pirmdienas rītam. Izmanto atlaides un iepērcies izdevīgi, lai kur tu nebūtu šajās brīvdienās!

Babiators klāt - gaidām sauli![8.4.2022]

Gaidām saulīti, lai būtu iemesls iziet ielās ar savām jaunajām un stilīgajām Babiators saulesbrillēm. Šogad tik daudz jaunumu kā nekad - gan divkrāsainās Aviators, gan pilnīgi jaunas divtoņu Navigators saulesbrilles ar atšķirīgas krāsas kājiņām. Tik skaisti rozā sirsniņbrilles, jauni modeļi Blue Series polarizētajām brillēm un līdz šim nebijušas apaļās formas saulesbrilles. Tik daudz jaunumu, ka pat grūti izvēlēties :)

MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANA 13. MAIJĀ[5.5.2022]

Un atkal klāt mēnesis, kad 13. datums iekrīt piektdienā un tātad - MELNĀ PIEKTDIENA! Kas ir visforšākā piektdiena, jo tieši tad Muki.lv rīko MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANU ar melnajām foršajām cenām un īpašajiem piedāvājumiem!

Camper for Kids pavasara vasaras kolekcija 2022[25.3.2022]

Šajā sezonā kolekcijā dominē koši toņi, spilgti rozā, zils, dzeltens un citi dzīvespriecīgi toņi. Izvēlies savu šai vasarai!

Atbalstīsim Ukrainu kopā[4.3.2022]

Dzīvojot līdzi visam, kas notiek Ukrainā, cenšamies arī palīdzēt. Protams, mēs katrs darām to kā cilvēks un ģimene savu iespēju robežās, taču gribam arī kopā ar jums palīdzēt Ukrainas bēgļiem un cilvēkiem, kas cīnās par Ukrainas brīvību, kā uzņēmums. Tādēļ VISU NOPELNĪTO NAUDIŅU no Ukrainā tapušo Mikk-Line cepurīšu pārdošanas mēs ziedosim ziedot.lv labdarības fondā, lai palīdzētu Ukrainai. Gaidām saulainu pavasari ar mieru