Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Grimms

Mēs vienmēr meklējam rotaļlietas, kuras nav vienkārši lietas, kas nodarbina bērnu, bet gan ir jēgpilnas un vēlams radošas. Ideāli, ja rotaļlieta atbilst bērna vecumam, attīsta viņa prasmes un stimulē fantāziju. Grimms rotaļlietas turklāt ir skaistas, gluži kā mākslas darbi, augstas kvalitātes un no dabiskiem materiāliem, jau no mazām dienām ierādot bērnam arī izcilu gaumi un māku novērtēt kvalitāti. Mums patīk, ka Grimms rotaļlietas nav tematiski ierobežojošas - to minimālistiskais dizains ļauj bērnam iztēloties vienu un to pašu objektu neskaitāmās iespējās - te tā ir daļa no leļļu mājas, te kļūst par ārsta piederumu, bet citā spēlē tā jau ir daļa no krāsainas mozaīkas. Fantāzijai nav robežu. Vienkārši ļausim bērniem spēlēties! Piebildīšu, ka it visas Grimms rotaļlietas tiek izgatavotas no FSC standartiem atbilstoša koka ar rokām, tiek apstrādātas un krāsotas tikai ar rokām un dabiskām krāsām Vācijā, iesaistot darbos iespēju robežās arī cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Tādēļ ikviena rotaļlieta ir unikāla, tā nes līdzi sirds siltumu un mīlestību, kas ieguldīts to radot.  Tā kā Grimms rotaļlietu klāsts ir ļoti plašs un, pat arvien paplašinot mūsu Grimms rotaļlietu piedāvājumu, kas nu jau aizņem 2 lielus plauktus mūsu veikalā un sniedzas pāri 100 dažādām rotaļlietām, mūsu spēkos nav nodrošināt pilnīgi visu sortimentu pastāvīgi, Lasīt vairāk >
Mēs vienmēr meklējam rotaļlietas, kuras nav vienkārši lietas, kas nodarbina bērnu, bet gan ir jēgpilnas un vēlams radošas. Ideāli, ja rotaļlieta atbilst bērna vecumam, attīsta viņa prasmes un stimulē fantāziju. Grimms rotaļlietas turklāt ir skaistas, gluži kā mākslas darbi, augstas kvalitātes un no dabiskiem materiāliem, jau no mazām dienām ierādot bērnam arī izcilu gaumi un māku novērtēt kvalitāti. Mums patīk, ka Grimms rotaļlietas nav tematiski ierobežojošas - to minimālistiskais dizains ļauj bērnam iztēloties vienu un to pašu objektu neskaitāmās iespējās - te tā ir daļa no leļļu mājas, te kļūst par ārsta piederumu, bet citā spēlē tā jau ir daļa no krāsainas mozaīkas. Fantāzijai nav robežu. Vienkārši ļausim bērniem spēlēties!

Piebildīšu, ka it visas Grimms rotaļlietas tiek izgatavotas no FSC standartiem atbilstoša koka ar rokām, tiek apstrādātas un krāsotas tikai ar rokām un dabiskām krāsām Vācijā, iesaistot darbos iespēju robežās arī cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Tādēļ ikviena rotaļlieta ir unikāla, tā nes līdzi sirds siltumu un mīlestību, kas ieguldīts to radot. 

Tā kā Grimms rotaļlietu klāsts ir ļoti plašs un, pat arvien paplašinot mūsu Grimms rotaļlietu piedāvājumu, kas nu jau aizņem 2 lielus plauktus mūsu veikalā un sniedzas pāri 100 dažādām rotaļlietām, mūsu spēkos nav nodrošināt pilnīgi visu sortimentu pastāvīgi, tad nekautrējies izšķirstīt ražotāja katalogu šeit un lūgt mūs individuāli pasūtīt kādu lietu, kas iepatikusies, bet mūsu regulārajā piedāvājumā nav. Raksti info@muki.lv ar preces kodu un mēs to sagādāsim pie pirmās iespējas!

Šis katalogs, starpcitu, veidots arī kā brīnišķa iedvesmas grāmata tam, ko ar Grimms rotaļlietām tik nevar paveikt!