Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mazā varavīksne dabīga (10690)

Kods: GR10690

Zīmols: Grimms

Varavīksnes tunelis ir universāla rotaļlieta.To var krāmēt vienu uz otra, iekš otra, izmantot dažādos veidos - kā šūpoles lellēm, žogu dzīvniekiem, tuneli vai tiltu transportlīdzekļiem, uzbūvēt rūķu vai leļļu namiņu, veidot daudz dažādas pārsteidzošas skulptūras. Mazā varavīksne sastāv no 6 varavīksnes lokiem - šajā gadījumā dabīgā koka krāsā un faktūrā, kas ar rokām ap
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
15.99 EUR
  • < >
Varavīksnes tunelis ir universāla rotaļlieta.To var krāmēt vienu uz otra, iekš otra, izmantot dažādos veidos - kā šūpoles lellēm, žogu dzīvniekiem, tuneli vai tiltu transportlīdzekļiem, uzbūvēt rūķu vai leļļu namiņu, veidot daudz dažādas pārsteidzošas skulptūras. Mazā varavīksne sastāv no 6 varavīksnes lokiem - šajā gadījumā dabīgā koka krāsā un faktūrā, kas ar rokām apstrādāta līdz gludai ar augu bāzes eļļu.

Materiāls: liepa, augu bāzes eļļa, bez toksiskām vielām.
Izmērs: lielākā pusloka platums 10,5 cm
Vecums: 3+ (aizrīšanās risks dēļ mazākās detaļas vidū)

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.