Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Muki.lv vērtības - kam mēs ticam

Meklējot lietas, ko likt muki.lv plauktos, lūkojam ne vien uz lietu dizainu, kas mums noteikti nav mazsvarīgs, bet arī uz šo lietu funkcionalitāti - lai tā kalpotu mazulim, ne vecākiem par ērtību. Tādēļ lietām jāatbilst diviem galvenajiem kritērijiem. Pirmkārt, mums ir savs subjektīvais skatījums attiecībā uz lietu izskatu - pārsvarā lūkojam pēc lietām bez multeņu varoņiem un citādiem popkultūras piesitieniem.

Otrkārt, gaidot mazuli, bijām uz vairākām lekcijām pie pazīstamās bērnu fizioterapeites Klaudijas Hēlas. Viņa mūs ļoti iedvesmoja un lika pamatu tai vīzijai, kas mūs pavadījusi audzinot Robinu un Klāsu. Viņa stāstīja par „pareizajām” rotaļlietām, nieciņiem bērna garderobē u.c. lietām, kas palīdz dabiskai mazuļa attīstībai, iepazīstināja ar E.Pikleres idejām īsumā, lai mēs jau aizrautos un meklētu informāciju tālāk. Tā nokļuvām arī pie dabiskas bērna attīstības fizioloģijas, baskāju apaviem, Valdorfizglītības un citām lietām, kas pavadījušas mūs audzinot savus bērnus un līdztekus izraugoties lietas mūsu veikala sortimentā. Līdz ar to sauklis "mūsu mīļākās bērnu lietas"patiesi atspoguļo mūsu pārliecību, jo daudzas jo daudzas lietas esam izmantojuši savu bērnu audzināšanā vai to darītu, ja mums pēc tādām būtu vajadzība. Un tieši tāpat, pie mums nav to lietu, kas mums šķitušas liekas un nevajadzīgas bērnam augot un attīstoties, jo būsim godīgi - arī rūpēs par visdārgāko - savu mazuli - ir gauži viegli aizrauties un nokļūt pārmerībās. Sevišķi jau ļaujoties reklāmu un sociālo tīklu ietekmei, dažbrīd ir grūti saprast, kas no tiesas ir nepieciešams un kas ir tikai īslaicīga iegriba. Cita starpā mēs vēl piedevām esam arī mazliet zaļi domājoši, tādēļ lieku lietu nepirkšana, atkārtota lietu lietošana un dabai un bērnam draudzīgu materiālu izvēle arī ir mūsu dienaskārtībā :) 

Vairāk par mūsu pārliecībām lasi blogā un sadaļā "Mūsu pārliecības", jo ir atsevišķas tēmas, kas mums ir īpaši tuvas - baskāju apavi, jēgpilnas rotaļlietas, bērna drošība automašīnā un citas lietas, kur esam meklējuši savu ceļu.