Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Grupa 0+ (0-13 kg)

0. vai 0+ grupas autokrēsliņi jeb šūpulīši vai groziņi, kā tos nereti dēvē, vienmēr ir pretēji braukšanas virzienam. Parasti tie ir stiprināmi ar automašīnas drošības jostu, taču visi mūsu sortimentā esošie ražotāji piedāvā iegādāties papildus bāzi, kuru varat nostiprināt automašīnā arī ar Isofix, lai ikreizi sēdeklīti nebūtu jāsprādzē automašīnā, bet to ar visu bērniņu var vienkārši un droši ieklikšķināt iepriekš nostiprinātajā pamatnē. Iegādājoties šīs grupas sēdeklīti, jārēķinās, ka tas derēs bērnam aptuveni līdz gada vecumam, reizēm pat īsāku laiku. 0+. grupas krēsliņš paredzēts lietošanai līdz 13 kg, taču reāli šādu svaru bērni sēdeklītī sasniedz ļoti reti, ātrāk izaugot no sēdeklīša auguma dēļ. Parasti šādu krēsliņu var lietot līdz 15-18 mēnešu vecumam. Kā zināt, ka sēdeklītis bērniņam vairs neder? Ja mazuļa galva jau sniedzas pāri sēdeklīša augšējai malai, tad ar steigu jāmeklē jauns krēsliņš. Arī tad, ja jostiņu augstākā iespējamā pozīcija jau atrodas stipri zem bērniņa pleciem, sēdeklītis ir kļuvis par mazu, jo siksniņas atbilstoši vairs nebūs iespējams nostiprināt. Taču nav pamata satraukties, ka groziņš mazajam vairs neder, ja bērna kājas sāk skart automašīnas sēdekļa atzveltni – arī mēs automašīnā nesēžam ar taisni izstieptām kājām, patiesībā tas nemaz nebūtu ļoti ērti. Lai arī derēs salīdzinoši īsu laiku, šādam sēdeklītim ir arī Lasīt vairāk >

0. vai 0+ grupas autokrēsliņi jeb šūpulīši vai groziņi, kā tos nereti dēvē, vienmēr ir pretēji braukšanas virzienam. Parasti tie ir stiprināmi ar automašīnas drošības jostu, taču visi mūsu sortimentā esošie ražotāji piedāvā iegādāties papildus bāzi, kuru varat nostiprināt automašīnā arī ar Isofix, lai ikreizi sēdeklīti nebūtu jāsprādzē automašīnā, bet to ar visu bērniņu var vienkārši un droši ieklikšķināt iepriekš nostiprinātajā pamatnē.

Iegādājoties šīs grupas sēdeklīti, jārēķinās, ka tas derēs bērnam aptuveni līdz gada vecumam, reizēm pat īsāku laiku. 0+. grupas krēsliņš paredzēts lietošanai līdz 13 kg, taču reāli šādu svaru bērni sēdeklītī sasniedz ļoti reti, ātrāk izaugot no sēdeklīša auguma dēļ. Parasti šādu krēsliņu var lietot līdz 15-18 mēnešu vecumam.

Kā zināt, ka sēdeklītis bērniņam vairs neder? Ja mazuļa galva jau sniedzas pāri sēdeklīša augšējai malai, tad ar steigu jāmeklē jauns krēsliņš. Arī tad, ja jostiņu augstākā iespējamā pozīcija jau atrodas stipri zem bērniņa pleciem, sēdeklītis ir kļuvis par mazu, jo siksniņas atbilstoši vairs nebūs iespējams nostiprināt. Taču nav pamata satraukties, ka groziņš mazajam vairs neder, ja bērna kājas sāk skart automašīnas sēdekļa atzveltni – arī mēs automašīnā nesēžam ar taisni izstieptām kājām, patiesībā tas nemaz nebūtu ļoti ērti.

Lai arī derēs salīdzinoši īsu laiku, šādam sēdeklītim ir arī savas priekšrocības – vecāki ar dinamisku dzīvesveidu novērtē, ka to var pārnēsāt vai nostiprināt uz ratiņiem. Fizioterapeiti gan iebilst, ka bērniņam autosēdeklītī nevajadzētu atrasties ilgāk kā 20-30 minūtes, tādēļ, vai šādi sēdeklīti maz lietosiet, jāizlemj pašiem. Patiesībā vislabākais risinājums vecākiem, kas daudz laika pavada te auto, te atkal sēdeklīti nostiprinot uz ratu rāmja, būs Jane Matrix ratiņu kulbas un autosēdeklītis divi vienā - uz ratu rāmja tā būs pilnīgi gulteniska kulbiņa, bet automašīnā nostiprināta, tā paceļas pussēdus pozīcijā un kļūst par drošu autosēdeklīti.