Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Siltināti zābaciņi

Zābaciņi pirmajai ziemai bieži ir mulsinošs jautājums - kādus izvēlēties. Mēs arvien iesakām izvēlēties pēc iespējas mīkstus apaviņus, protams, ar siltāku iekšiņu, tomēr mūsu personīgā un amata pieredze rāda, ka meklēt superzābakus ar Gore-tex, biezu zoli un citiem atribūtiem, lai iekarotu ziemas aukstākās un augstākās virsotnes, ir lieki. Pirmajā ziemā bērns tomēr vēl daudz ir ratiņos, pastaigās izkāpj no ratiņiem drīzāk uz parka celiņa vai tur, kur sniega nav tik daudz, lai tas līstu zābakos vai samērcētu kājas. Pikoties neiet, sniegavīru arvien veļ vecāki un lielie bērni... tādēļ izraugieties apavus, kuros pēdiņa var kustēties, lai tai būtu pietiekams muskuļu darbs, kas rosina asinsapgādi un attiecīgi arī siltas pēdiņas. 

Pirmo soļu ādas zābaciņi ir ar biezāku un plānāku sintētiska materiāla siltinājumu, kas no mūsu pieredzes vairumam bērnu ļauj izstaigāt pirmo ziemu, ja temperatūra pastaigās nepārsniedz -10*C. Un parasti jau lielākā aukstumā ilgās pastaigās doties ar mazo vecāki neplāno, arī tādēļ, ka pašiem salst vaigi un degungals. 

Izraugoties zābaciņa izmēru, plānojiet nedaudz lielāku rezervi kā kurpītēm - aptuveni 1 cm, lai pēc vajadzības tajos varētu arī ievilkt siltāku zeķīti aukstākajās dienās.