Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

VivoBarefoot Kids

Kopš laika, kad Robins izauga no mīksto zolīšu kurpītēm, ko saucam par pirmo soļu apaviem, nebeidzām sapņot, ka tādus varētu ražot vismaz līdz 5 gadu vecumam. Tā noelsāmies kopā ar Klaudiju Hēlu pie šo apaviņu plaukta. Kaut vai pa iekšu staigāšanai tie būtu tik labi. Nemaz neuzdrošinājāmies cerēt, ka kas tāds varētu būt derīgs arī ārā iešanai...  Bet kāds tur augšā mūs ir uzklausījis. Un mumz ir izdevies atrast... VivoBarefoot. Šī firma ražo apavus pliko kāju izjūtām - nevieniem apaviem - ne pieaugušiem, ne bērnu līnijai - zoles biezums nepārsniedz 3-4 mm, kas gandrīz pilnībā ļauj izbaudīt ik akmentiņu un gruzīti uz ietves vai bezceļa apstākļos. Par to, kādēļ basām kājām staigāt ir daudz veselīgāk, vislabāk palasīt mūsu blogā, piemēram,šeit. Tāpat šie apavi, protams, ir daudz daudz vieglāki kā parasti apavi, kā arī tie ir nenormāli elastīgi.  Šobrīd paši jau par 90% izvēlamies tikai šos apavus. Esam kļuvuši mazliet atkarīgi. Robins no sava apavu pāra nav gatavs šķirties, lai kur nedotos. Savukārt tētis saka: "Pirmās divas nedēļas bija nogurušas un sāpēja pēdas. Tā es uzzināju par muskuļiem savās kājās, par kuriem man nebija ne jausmas." Te arī praktisks apliecinājums tam, ka baso kāju filozofija darbojas un staigājot ikdienā ar plikām Lasīt vairāk >

Kopš laika, kad Robins izauga no mīksto zolīšu kurpītēm, ko saucam par pirmo soļu apaviem, nebeidzām sapņot, ka tādus varētu ražot vismaz līdz 5 gadu vecumam. Tā noelsāmies kopā ar Klaudiju Hēlu pie šo apaviņu plaukta. Kaut vai pa iekšu staigāšanai tie būtu tik labi. Nemaz neuzdrošinājāmies cerēt, ka kas tāds varētu būt derīgs arī ārā iešanai... 

Bet kāds tur augšā mūs ir uzklausījis. Un mumz ir izdevies atrast... VivoBarefoot. Šī firma ražo apavus pliko kāju izjūtām - nevieniem apaviem - ne pieaugušiem, ne bērnu līnijai - zoles biezums nepārsniedz 3-4 mm, kas gandrīz pilnībā ļauj izbaudīt ik akmentiņu un gruzīti uz ietves vai bezceļa apstākļos. Par to, kādēļ basām kājām staigāt ir daudz veselīgāk, vislabāk palasīt mūsu blogā, piemēram,šeit. Tāpat šie apavi, protams, ir daudz daudz vieglāki kā parasti apavi, kā arī tie ir nenormāli elastīgi. 

Šobrīd paši jau par 90% izvēlamies tikai šos apavus. Esam kļuvuši mazliet atkarīgi. Robins no sava apavu pāra nav gatavs šķirties, lai kur nedotos. Savukārt tētis saka: "Pirmās divas nedēļas bija nogurušas un sāpēja pēdas. Tā es uzzināju par muskuļiem savās kājās, par kuriem man nebija ne jausmas." Te arī praktisks apliecinājums tam, ka baso kāju filozofija darbojas un staigājot ikdienā ar plikām kājām, tiešām tiek darbinātas muskuļu grupas, kuras ierastajos polsterētajos apavos palaižas slinkumā. Bet tiešām, palasiet augšminēto linku. Vai pilnu rakstu par "pareizu" staigāšanu var palasīt šeit (tulkots latviski). Vēl vairāk info par pliko kāju idejām ražotāja mājaslapā (angliski).

Un atkarīgi esam ne tikai mēs. Daži klienti ierodas jau pēc nez kurā apavu pāra, jo aptvēruši, ka "atpakaļceļa nav" - iekāpjot atpakaļ "parastos" apavos, atgriežas vecās vainas un nu, zinot, ka tā var arī nebūt, citus apavus nemaz vairs nevar iedomāties. Tāpēc klāsts kļūst arvien plašāks un nu mēs piedāvājam arī pieaugušo apavus, kurus atradīsiet www.sajust.lv . Jo veselas kājas sākas bērnībā, bet labāk vēlu nekā nekad ;) 

Izraugoties apavus bērniem, lūdzu, vadieties pēc šiem izmēriem!
 
EU izmērs Iekšzole cm
TODDLER  
20 12.7
21 13.4
22 14.1
23 14.7
24 15.4
KIDS  
25 16.0
26 16.7
27 17.4
28 18.1
29 18.7
30 19.4
31 20.1
32 20.7
JUNIORS  
33 21.3
34 22.0
35 22.8
36 23.5
37 24.2
38 24.9
39 25.5