Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Grupa 0-1 (0-18 kg)

Allaž vecākiem saku: domājot par autokrēsliņu mazulim, prātojiet ilgtermiņā! Tālredzīgāks pirkums būs sēdeklītis, kas paredzēts bērniņam no dzimšanas līdz 18 kg svaram vai 105 cm augumam jeb aptuveni 4 gadu vecumam. Lai arī šie krēsliņi maksā vairāk, ilgāka lietošanas laika dēļ tas nereti būs pat ekonomiski izdevīgāks pirkums.

Izvēloties 0-1. grupas sēdeklīti, vissvarīgāk pievērst uzmanību tam, kā katrā grupā sēdeklītis lietojams. Tā saucamie multigrupu krēsliņi bieži atmuguriski lietojami tikai līdz 10 vai 13 kg svaram vai 87 cm augumam, bet pēcāk noteikti jāpavērš ar skatu braukšanas virzienā. Muki.lv sortimentā šādu krēsliņu nav, lai nejauktu jums galvu - starp šeit piedāvātajiem sēdeklīšiem atradīsiet tikai īstus ERF sēdeklīšus, kuru lietošanas laiks atmuguriski ir vismaz 4 gadi vai ilgāk. Daži no tiem būs lietojami abejādi, taču ir arī sēdeklīši, kas lietojami atmuguriski līdz pat 18 kg svaram tikai pretēji braukšanas virzienam. 

Jo drošāk braukt ir atmuguriski, tādēļ arī tad, ja sēdeklītis dod iespēju braukt ar skatu uz priekšu, maksimāli ilgi saglabājiet bērna pozīciju pretēji braukšanas virzienam. I-Size sēdeklītī atmuguriskā pozīcija jāsaglabā saskaņā ar likumu līdz vismaz 15 mēnešu vecumam, pretējā gadījumā jūs drīkst sodīt par satiksmes noteikumu pārkāpumu.

Atlasīti 6 no 6