Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Pudeles un pudelītes

Ikvienā mazā vai lielā cilvēciņā 70% ir ūdens. Un tādēļ dzeršana ir būtiska lieta, lai mēs justos labi. Pavisam mazam cilvēciņam, dažkārt arī ēšana ir pudelīte. Un tad jau tā kļūst vēl divtik svarīgāka. 
Tādēļ mēs esam rūpīgi izvēlējušies šo svarīgo lietu - dažāda veida, piemērotas lieliem un maziem. Mums vislabāk patīk stikla un metāla pudeles, jo par tām nav divu domu, ka tās ir pavisam draudzīgas cilvēka veselībai un plašajai pasaulei mums apkārt. EcoViking stikla pudeles silikona apvalciņā tās arī ir izturīgas un kalpos ilgi. Savukārt tērauda pudeles būs pārliecinoši visizturīgākās un arī vieglākas nekā stikla pudeles. Kuru izvēlēties, tas ir gaumes jautājums!
Bet dažkārt priekšrocības ir arī plastmasas ūdenspudelei - piemēram, kad tā ik dienu jānēsā līdzi uz skolu... šim nolūkam esam sameklējuši ērtas un stilīgas plastmasas pudeles, kuras nesatur BPA un citas kaitīgas vielas, lai to vienmēr var uzpildīt no jauna un nepirkt ūdeni vienreizlietojamajās PET pudelēs, tās metot prom pasaulē. 
 
Atlasīti 58 no 58