Sākums / Jaunumi / Eri zīda apģērbi zīdainīšiem
Eri zīda apģērbi zīdainīšiem [14.4.2020]
Ādai draudzīgā Lassig apģērba dabisko šķiedru - organiskās kokvilnas un augstākās kvalitātes Eri zīda - kombinācija ir izcili piemērota jaundzimušajiem un zīdaiņiem. Tai piemīt temperatūru kompensējošas īpašības, tādēļ tā būs vienlīdz piemērota valkāšanai kā vasarā tā ziemā un jebkuros citos laikapstākļos, jo pielāgosies pēc vajadzības, lai bērniņam ir silti, bet nav karsti. Turklāt šis materiāls ir neticami mīksts un patīkams pie ādas, kā arī lieliski saglabā savu faktūru un formu pēc mazgāšanas.

Svarīgi, ka Eri zīds atšķiras no citiem zīdiem ar tā dzīvniekiem draudzīgo ražošanas procesu. Zīda pavediens tiek iegūts netraucējot kukainīša attīstības procesu, jo kokons tiek attīts tikai tad, kad taurenītis jau ir izlidojis.

Apģērbi jaunajā kolekcijā pieejami trīs pasteļkrāsas toņos - pelēkā, rozīgā un piparmētru; - trīs dubultizmēros 50-56, 62-68 un 74-80 cm mazulim. Kolekcija nav plaša, bet lieliski saskaņojama savā starpā, atrodot īsto kombināciju no rāpulīša, kinomo jaciņas, biksītēm, virsjaciņas ar kapucīti un cepurītes.

Web Statistics
Pievienots grozam...