Sākums / Jaunumi / Gatavi stāties pretī kukaiņiem ar MozziWatch
Gatavi stāties pretī kukaiņiem ar MozziWatch [7.5.2020]
MozziWatch ir pretodu aproce, kas darbojas dažādu insektu atbaidīšanai - odi, ērces un citi dzēlīgi asinssūcēju kukaiņi griezīs jums ceļu. Šo aprocīti var likt ap roku kā pulkstenīti, kā arī ap kāju (tad ērču iedarbība ir daudz spēcīgāka), jo tās diemžēl biežāk uzbrūk no "apakšas".

MozziWatch moskītu pulkstenim ir silikona kamera, kurā atrodas ar dabīgām eļļām piesūcināta gumijas tablete. Lietojot MozziWatch, aktīvās sastāvdaļas lēnām izdalās gaisā, izveidojot aizsargājošu oreolu ap nēsātāju, kas neļauj odiem, ērcēm un citiem kukaiņiem iekost. Aprocei tiek izmantotas tikai dabīgas sastāvdaļas: eikalipta citriodora eļļa, piparmētru eļļa un lavandas eļļa.

Katrā komplektā ir aprocīte un 2 aromātiskās tabletes. Viena tablete ir efektīva aptuveni 2 nedēļas. Tablete ir piesūcināta ar dabiskām vielām un ir brīnišķīga alternatīva sintētiskajiem kukaiņu atbaidītājiem. Tās iespējams pēcāk iegādāties atsevišķi gan rozā, gan zilas un tā arī mainīt savas aproces krāsu pieskaņojot to stilam.

Aktīvās sastāvdaļas: Eucalyptus citriodora eļļa, hidrēta, ciklizēta 9 g/100 g. Pieejamas divās dažādās krāsās - tirkīzzilā un rozā. Spied uz saites šeit un izvēlies savējo.

Web Statistics
Pievienots grozam...