Sākums / Jaunumi / Iebraucam pavasarī ar Yedoo
Iebraucam pavasarī ar Yedoo [25.3.2020]
Pavasaris, kad laiks kļūst siltāks, saulītes vairāk un pastaigās gribas doties biežāk, ir īstais laiks, lai iegādātos ritenīti mazajam. Bērnam, lai apgūtu stūrēšanas iemaņas un citas lietas, kas pieaugušajiem šķiet pašsaprotamas, būs nepieciešams laiks. Tādēļ atlikt pirkumu uz vasaras sākumu var būt arī nedaudz novēloti, lai izbaudītu riteņbraukšanas sezonu visā tās garumā. Tātad mūsu pirmais ieteikums - līdzsvara riteni bērnam iegādājieties laikus, lai līdz vasarai bērns jau justos salīdzinoši droši un varētu braukt pilnvērtīgi.

Taču tad seko lielais jautājums, kādu braucamo bērnam vislabāk iegādāties? Lai jums palīdzētu, esam ievērojami samazinājuši līdzsvara riteņu klāstu līdz pašiem mīļākajiem un foršākajiem ritenīšiem. Kā arī izveidojām ierakstu blogā par būtiskākajām atšķirībām starp šiem līdzsvara riteņiem, lai izvēlēties būtu pavisam nesarežģīti. Lasiet bloga ierakstu šajā linkā.

Blogā atradīsiet arī nedaudz vecāku ierakstu, kurā apkopoti dažādi riteņa izvēles kritēriji - materiāls, svars, ģeometrija, riepas, kam vēl pievērst uzmanību, lai izvēle būtu īstā. Šo bloga ierakstu atradīsiet šajā saitē - Kā izvēlēties līdzsvara riteni.

Svarīgi! Speciālisti atgādina, ka arī mazam riteņbraucējam ir jālieto ķivere - pat ja sākumā ātrums ir niecīgs, tam ir arī pedagoģiska nozīme - kā mašīnā piesprādzēties ir obligāti, ja auto kustas, tā arī ķivere ir "must have", ja braucam ar riteni. Te būs saite uz ierakstu blogā par pareizu ķiverese lietošanu. Ja jums nav atbilstoša izmēra drošas ķiverītes, tad ieskatieties šajā sadaļā - mums arī ķiveres ir plašā klāstā

Web Statistics
Pievienots grozam...