Sākums / Jaunumi / Iestūrējam rudenī
Iestūrējam rudenī [18.9.2013]
Vasaras karstumā dažas preces no mūsu veikaliņā plauktiem bija "nosvīdušas". Bet nu atkal plaukti kļuvuši pilnāki - atgriezušies gan Bilibo, gan mazie brāļi Bilibo Mini un Bilibo Gamebox. Un Plui arī ir!!!

Un Hudoras nosaukums gozējas uz vairāk precēm - arī viena otra forša jaunuma! Piemēram ir jauns līdzsvara ritenītis Cross tādiem lielākiem braucējiem. Un superīgs atspēriena jeb skrejritenītis Evolution, kas ļaus sākt jau pavisam mazam ar trīs ritenīšiem, bet turpināt advancētākam braucējam jau uz 2 (2 in 1). Ak jā - Jurģis lūdza paziņot, ka ir arī velo ķiverītes mazajiem un pašiem mazākajiem :) 

Esam arī papildinājuši Lielo brāļu un māsu plauktu, kurā firmas 4M rotaļlietas atkal daudz un dažādas. Dažām arī cenas kļuvušas tīkamākas :) Un vēl mums ir jaunums no Latvijas puzlēm - smukais Margaritas Stārastes puzlītis

Bet lai nebūtu tikai jaunumi vien, tad vilinām paskatīties arī uz mazliet vecākām lietām jaunā skatā - veikaliņā esam ierīkojuši nelielu pakaramo ar Happeak drēbītēm no pagājušām sezonām, kurām draudzīgākas cenas - 20% atlaide. Un rudenim par godu arī vairāki braucamie - divriteņi un daži atspēriena riteņi - ieguvuši makten tīkamākas cenas. 

Vai nav šis viss forši? :)
Web Statistics
Pievienots grozam...