Sākums / Jaunumi / Jaunais Axkid Modukid ir klāt!
Jaunais Axkid Modukid ir klāt! [17.4.2019]
Axkid Modukid ir pirmā Axkid drošības sistēma bērniņam no dzimšanas līdz pat 4 gadu vecumam. Tā ir viena bāze, uz kuras stiprinās mazuļa sēdeklītis Axkid Modukid Infant un sēdeklis lielākam bērnam Axkid Modukid Seat no 61 līdz 105 cm augumam jeb aptuveni 4 gadiem. Tā bāze ir izstrādāta ar 6 distances pakāpēm Isofix stiprinājumam, attiecīgi mainoties no pavisam kompaktas mazākam bērniņam, līdz plašai kāju vietai lielākam bērnam, kas attiecīgi nozīmē maksimālu atmuguriskās lietošanas laiku. 

Axkid Modukid Seat ir jau iemīļotā Axkid automātiskā jostiņu regulēšanās sistēma, kas aug līdzi bērnam un garantē drošu integrēto jostu spriegošanos neatkarīgi no tā, kā bērns knosās vai iesēdies krēsliņā. Īsi sakot - šis ir pirmais iSize krēsls, kas aug līdzi ar jūsu bērnu pilnīgā šī vārda nozīmē, pielāgojoties bērnam pilnībā automātiski.

Ergonomiskais galvas balsts ar memory foam pildījumu būs ērts un drošs arī miegā, turklāt tam ir papildus galvas balsta polsteris pavisam mazam bērniņam.Sēdeklītim ir 3 slīpuma pozīcijas. Papildus drošībai tas aprīkots ar ASIP (Axkid side impact protection) sistēmu, kas izstrādāta sadarbībā ar atzītiem Vācijas inženieriem un aizsargās mazo vēl labāk sānu triecienu gadījumā. 

Iepazīstinot jūs ar pavisam jauno sēdeklīti, kurš klajā laists tikai 2019. gada martā, tam arī iepazīšanās cenu piedāvājums Latvijā. 

Web Statistics
Pievienots grozam...