Sākums / Jaunumi / Jaunums tikai māmiņām
Jaunums tikai māmiņām [16.9.2014]
Kopš jaunākajam dēliņām Klāsam sāku lietot auduma autiņus, šad un tad iedomājos - vai tiešām nav radīts arī šāda dabai un sievietei draudzīga higiēnisko pakešu alternatīva? Tās taču tāpat nesadalās vidē, turklāt ķimikālijas to sastāvā rada nepatīkamas izjūtas, kas sievišķi īpašo dienu laikā man personīgi ir bijusi problēma allaž. Tādēļ biju ļoti priecīga, kad uzgāju MaMIdea radītos Ecofit auduma biksīšu ieliktnīšusīpašājām un parastajām dienām, kas izgatavoti no organiskās kokvilnas ar bambusa uzsūcošo slāni iekšpusē, kas strādā patiesi lieliski un uzsūc neiedomājami daudz. Iekšpusītē ir arī plāna elpojoša kārtiņa, kas aiztur mitrumu un pasargā no noplūdēm, bet kokvilnas un kaņepju sajaukuma audumiņš tur ieliktnīti vietā. Organiskās kokvilnas audums ir ļoti patīkams pie ādas un pasargās no izsitumiem un niezes. Forma veidota tā, lai neveidotos krunciņas, kas varētu radīt nepatīkamas sajūtas, bet aizdarīt tās var ar divām spiedpodziņām, lai var precīzāk pieregulēt. 
 
 
Kopšana pavisam vienkārša - pēc lietošanas ieliktnīti izskalo aukstā ūdenī, kas ir visieteicamākais asins traipu likvidēšanai, bet pēcāk mazgā 60C veļas mašīnā. Ieteicams nelietot balinātājus un mīkstinātājus, kā arī vēlams uz pusi samazināt ieteicamo mazgāšanas līdzekļa devu - nu gluži kā auduma autiņiem :) 
 
 
Man personīgi pietiek ar izmēģinājuma paciņu vien, taču sarunās ar kolēģēm secinājām, ka es esot laimīgā sieviete ar ~3 dienu sievišķības uzliesmojumiem mēnesī, tādēļ iespējams jums vajadzēs lielāku komplektu. Tomēr izmēģinājuma komplekts ir lielisks sākums un tad var iegādāties klāt to variantu, kas jums mazliet tā kā pietrūkst, tā atrodot savu īsto kombināciju un lietojot to turpmāk gadiem, jo kvalitāte tiešām ir augstākajā līmenī. Līdz ar to, tas, protams, līdzīgi kā auduma autiņi, ir arī ekonomiski izdevīgi, jo noteikti kādā laikā jau sāk iet plusos :)

Web Statistics
Pievienots grozam...