Sākums / Jaunumi / Novembrī Concord, Jane un BeCool autokrēsliņiem un ratiņiem ĪPAŠAS CENAS
Novembrī Concord, Jane un BeCool autokrēsliņiem un ratiņiem ĪPAŠAS CENAS [2.11.2018]

Novembrī MUKI.LV visiem zīmolu Concord, Jane un BeCool autokrēsliņiem un ratiņiem īpašas cenas - dažiem atlaide pat 40%. Atrodiet savējo internetā vai ienāciet ciemos Kalnciema ielā 40 un palīdzēsim izvēlēties drošāko autokrēsliņu vai piemērotākos ratiņus jūsu ģimenei :)

BeCool - zīmols stilīgajiem

BeCool droši vien no pieminētajiem ir vismazāk zināmais zīmols. Taču nepamatoti, jo tas ir zīmols, kas rada lieliskus produktus par pieņemamu cenu, domājot par mūsdienīgiem, jauniem, dinamiskiem vecākiem. Ratiņiem un autosēdeklīšiem raksturīgi moderni dizaini, koši akcenti un pilsētvideo piemērota funkcionalitāte. Šis faktiski ir modes zīmols!

Novembrī visiem BeCool autosēdeklīšiem un ratiņiem īpašas cenas, tā teikt starpsezonas izpārdošana :)

Jane - mūsdienīgiem un racionāliem vecākiem

Jane zīmols Latvijā jau labi zināms, ratiņi iemīļoti, autokrēsliņi novērtēti - laikam tādēļ, ka Latvijā ir daudzi vecāki, kuri vēlas apvienot labu izskatu, teicamu kvalitāti un saprātīgu cenu. Un tieši to piedāvā Jane. Mūsu pašu Klāsiņš brauc Jane autosēdeklītī, esam ļoti apmierināti. Bet no klientiem dzirdam lieliskas atsauksmes gan par ratiņiem, gan krēsliņiem. Tātad nav melots :) 

Gaidot jauno sezonu ar visiem no tā izrietošajiem jaunumiemi, daudzām 2018. gada precēm neticami labas cenas - izmantojiet iespēju iegādāties sev vajadzīgo sēdeklīti vai ratiņus par cenām, kas ļaus ceturto daļu no pirkuma vērtības.

Concord - vācu kvalitāte

Jane/Concord grupas zīmolu starpā Concord, protams, ir "augstais" gals - vācu kvalitātei un funkcionalitātei atbilstoši ratiņi un autokrēsliņi - modeļu nav miljons, bet tie ir lieliski visos niekos, sīkumos... Ratiņi labi amortizēti, funkcionāli, superīgiem audumiem, dažādām ērtām fīčām aprīkoti - tie ir ratiņi tādiem, kā mūsu ģimene, kuri vēlas, lai viss būtu savā vietā, ērti, parocīgi, pārdomāti... Nu ko tur slēpt, Camino ratiņi ir pa īstam iekarojuši manu sirdi un ir tik žēl, ka to ražošana no 2019. gada tiks pārtraukta man nesaprotamu iemeslu dēļ.

Bet nav ļaunuma bez labuma - iegādājoties Concord ratiņus šobrīd iespējams ietaupīt pat vairāk kā 300 eiro. Un līdzās neticami foršas cenas Concord autosēdeklīšiem, tostarp Plus testu izgājušajam Concord Reverso Plus, kas ļauj atmuguriski braukt līdz 105 cm un arvien ir vieglākāis sēdeklītis savā kategorijā, tāpēc var lepoties ar svara limitu līdz 23 kg ar Isofix. Bet Concord plauktos tiešām labas cenas un lielas atlaides teju visiem produktiem, jo 2019. gadā Concord produktiem jauns krāsu koncepts un mēs aicinām izmantot "noliktavas tīrīšanu" savā labā :) 

Web Statistics
Pievienots grozam...