Sākums / Jaunumi / Un vēl viena MELNĀ WEEKENDA IZPĀRDOŠANA ir klāt!
Un vēl viena MELNĀ WEEKENDA IZPĀRDOŠANA ir klāt! [9.3.2021]
Nav vēl aizmirsusies iepriekšējā MELNĀ WEEKENDA IZPĀRDOŠANA februārī, kad kalendārs jau atkal rāda 13. datumu sestdienā un tradicionāli tieši pie šādas sakritības mēs rīkojam traki feinu iepirkšanos internetā www.muki.lv. Tā notiks visu nedēļas nogali - 13. un 14. martā!

Šoreiz dažas izmaiņas: iepirkšanos sāksim nevis pusnaktī, kā iepriekšējo reizi, kas visiem sagādāja negulētu nakti, bet gan 9.00 sestdienas rītā. Tad interneta veikalā www.muki.lv sadaļā ATLAIDES visām akcijas precēm tiks piešķirtas īpašas cenas. Piedāvājumā būs aktuālās sezonas preces - apaviņi pavasarim un vasarai, saulesbrilles, rotaļlietas, ratiņi, autokrēsli, apģērbi un bērnu aprūpes lietas. Seko līdzi mūsu sociālo tīklu kontiem Facebook un Instagram līdz sestdienai atklāsim lielu daļu no piedāvājumiem.

Paturiet gan prātā, ka visas preces mums ir ierobežotā daudzumā, tādēļ, lai arī izpārdošanas cenas būs spēkā līdz pat svētdienas vakaram, labāk pirkumu veikt ātrāk, lai nav vilšanās, ka noskatītā prece jau beigusies. Preces netiek rezervētas iepriekš - akcijas cena spēkā ir tikai internetā veiktajiem pirkumiem par attiecīgi norādīto cenu, kas būs spēkā ierobežotu laiku ierobežotam preču sortimentam.

Atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem, muki.lv veikals strādā tikai pēc iepriekšējiem pasūtījumiem attālināti, tādēļ nesteidzieties uz veikalu - pirkumi ir jāveic internetā. Tos būs iespējams saņemt klātienē sākot no 15. marta, kad izpārdošana būs noslēgusies un mēs nosūtīsim jūsu pirkuma apstiprinājumu. Tāpat kā vienmēr, mēs, protams, nosūtām pasūtījumus arī ar Omniva pakomātiem, pirkumiem virs 10 eur samazināta cena - 0.99 eur par sūtījumu ar pakomātu.

P.S. Lūdzu, nepasūtiet autokrēslus un citas lielgabarīta preces uz pakomātu - tos nav iespējams ielikt pakomāta skapītī un mums tāpat nāksies jums sagatavot rēķinu par kurjera piegādi, kas tikai kavēs laiku līdz preces izsūtīšanai!

Web Statistics
Pievienots grozam...