Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ļoti daudz baskāju izvēles ziemas zābakiem![19.10.2022]

Kad temperatūras stabiņš aiz loga arī dienā noslīd zem 10 grādiem, aicinām ielūkoties ziemas apavu sadaļā. Tur atradīsiet ziemas zābaciņus no Minimus gan pirmajiem solīšiem, gan jau lielākiem piedzīvojumu meklētājiem līdz pat 30. izmēram. Šie apaviņi būs baskājiem draudzīga izvēle par demokrātisku cenu.
Jaunums šogad ir arī BeLenka apavu zīmols - zābaciņi Panda ar siltinājumu dažādās košās krāsās lieliski papildinās ikdienas tērpu pilsētā, bet jau tuvākajās dienās sagaidiet zābaciņus Snowfox, ar kuriem stāties pretī ziemas aukstumam nebaidītos pat arktikas pētnieki. 
Tiem, kuriem patīk pēc iespējas dabiski materiāli, noteikti patiks Froddo Barefoot ziemas zābaciņi ar dabīgo aitas vilnu. Tikko jau gandrīz izpirkti, atkal papildināti krājumi un pieejami zābaciņi dažādos izmēros no 21. līdz pat 40. Tiem pieejams modelis arī ar ūdensizturības TEX pārklājumu. 
Bet tie, kas grib pavisam droši kāpt peļķēs arī ziemīgās dienās, noteikti jau ir dzirdējuši par Bogs ziemas zābakiem - tie ir 100% ūdensizturīgi un sargās kājas no slapjuma un aukstuma arī kārtīgos mīnusos.
Atliek vien izraudzīties tos, kas jums patīk vislabāk no baskāju izvēlēm ziemai!