Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Peldbiksītes ar podziņām "Pelēkas ar raibumiņiem"

Kods: 1431029263

Zīmols: Lässig

Mazajam pludmales iekarotājam patiks šīs izsmalcinātās peldbiksītes ar integrētu peldēšanas autiņu. Un vairs nekādu rūpju pludmalē vai baseinā! Turklāt šim jaunajam modelim ir podziņas sānos, kas atvieglo peldbiksīšu uzvilkšanu mazulim. - mitruma kontrole: vienvirziena necaurlaidīga iekšpuse ar iestrādātu absorbējošu ieliktnīti - no mikrošķi
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
22.99 EUR
  • < >
Mazajam pludmales iekarotājam patiks šīs izsmalcinātās peldbiksītes ar integrētu peldēšanas autiņu. Un vairs nekādu rūpju pludmalē vai baseinā! Turklāt šim jaunajam modelim ir podziņas sānos, kas atvieglo peldbiksīšu uzvilkšanu mazulim.

- mitruma kontrole: vienvirziena necaurlaidīga iekšpuse ar iestrādātu absorbējošu ieliktnīti
- no mikrošķiedras izgatavots ūdensnecaurlaidīgs peldēšanas autiņš ar PU membrānu
- augstas kvalitātes un izturīgi materiāli
- bezvīļu tehnoloģijas sēdēšanas daļā, lai novērstu noberzumus

Patentētā mitrumu absorbējošā oderējuma un polsterējuma sistēma integrētajā autiņbiksītē nodrošina, ka bērnu āda paliek pēc iespējas sausa biksīšu iekšpusē. Lassig tankini ir videi draudzīga, stilīga alternatīva vienreizējās lietošanas peldēšanas autiņbiksītēm. Izturīgais LYCRA XTRA LIFE materiāls, kas ir INVISTA preču zīme, nodrošina ilgstošu piemērotību, pateicoties augstam izturības līmenim pret hloru, UV stariem un nepiesātinātām taukskābēm, piemēram, tām, kas atrodamas sauļošanās līdzekļos, ķermeņa losjonos un sviedros.