Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Hybrid AIO 3 paka "Italiano"

Kods: CB8870474

Zīmols: Charlie Banana

Charlie Banana patentētie, vairākkārt  lietojamie, viena izmēra autiņi (AIO) ir lieliska alternatīva vienreiz lietojamajām autiņbiksītēm. Tie ir mīksti, ērti un piedāvā izcilu uzsūktspēju un noturību pret nejaušām noplūdēm. Tie ir droši veselībai, jo visi materiāli ir pārbaudīti un izraudzīti tieši priekš mazuļa lietošanas, lai tie nesaturētu nekādas alerģij
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
79.99 EUR
  • < >

Charlie Banana patentētie, vairākkārt  lietojamie, viena izmēra autiņi (AIO) ir lieliska alternatīva vienreiz lietojamajām autiņbiksītēm. Tie ir mīksti, ērti un piedāvā izcilu uzsūktspēju un noturību pret nejaušām noplūdēm. Tie ir droši veselībai, jo visi materiāli ir pārbaudīti un izraudzīti tieši priekš mazuļa lietošanas, lai tie nesaturētu nekādas alerģijas izraisošas vai kaitīgas ķimikālijas. Charlie Banana lepojas ar to, ka itin visi radītie produkti ir sertificēti ar klimata neitralitātes sertifikātu ilgtspējīgai planētai. Tā ir draudzīga izvēle bērnam, planētai un arī ģimenes budžetam :)

Šis komplekts būs lielisks starts vai piemērotsm, ja plānojat auduma autiņus lietot kombinēti ar vienreiz lietojamajām autiņbiksītēm. Tajā ietilpst 3 vienizmēra (AIO) virsbikses ar mīkstu flīsa oderīti un 6 īpaši mīksti mikrošķiedras ieliktņi ar flīsa pārklājumu, kas nodrošinās vienmēr sausu sajūtu pie mazuļa ādas. Ieliktņi ir divos dažādos izmēros 3 S un 3 M/L. Atkarībā no bērna vecuma un situācijas, ieliktņus iespējams lietot atsevišķi vai abus kopā, iegūstot īpaši absorbējošu biksi. S izmēra ieliktnis ir 30x12 cm liels, bet M/L ieliktņa izmērs 33x12 cm. Tiem abiem ir īpašā cilpiņa, aiz kuras to ar vienu kustību iespējams izņemt no virsbiksēm, tā nenotraipot rokas ar lietotu ieliktnīti. 

Un nekādu izmēra maiņu pa vecumiem - viens izmērs der visiem!

Virsbikšu kāju malās ir iestrādātas gumijas un fiksatori, kas ļauj pielāgot bikšu izmēru tieši tā, lai nebūtu ne pa lielu, ne mazu. Uz gumijas ir atzīmes, kas atvieglo īstā izmēra atrašanu.

XS 0-6 months M 15-18 months
S 6-8 months L 18-22 months
S 8-12 months L 22-26 months
M 12-15 months L 26-30+ months


Virsbikšu jostiņas platums regulējas ar spiedpogu palīdzību.

Šo komplektu var papildināt ar dažādu materiālu mazgājamajiem un vienreiz lietojamajiem ieliktņiem.