Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Hybrid AIO bikses + 2 ieliktņi "Spilgti rozā"

Kods: CB888206

Zīmols: Charlie Banana

Charlie Banana patentētie, vairākkārt  lietojamie, viena izmēra autiņi ir lieliska alternatīva vienreiz lietojamajām autiņbiksītēm.  Šo bikšu konstrukcija ir veidota tā, lai tās varētu pielāgot gan jaundzimušam bēbītim, gan brašam trīsgadniekam. Virsbikšu kāju malās ir iestrādātas gumijas un fiksatori, kas ļauj pielāgot bikšu izmēru tieši
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
26.99 EUR
  • < >

Charlie Banana patentētie, vairākkārt  lietojamie, viena izmēra autiņi ir lieliska alternatīva vienreiz lietojamajām autiņbiksītēm. 

Šo bikšu konstrukcija ir veidota tā, lai tās varētu pielāgot gan jaundzimušam bēbītim, gan brašam trīsgadniekam. Virsbikšu kāju malās ir iestrādātas gumijas un fiksatori, kas ļauj pielāgot bikšu izmēru tieši tā, lai nebūtu ne pa lielu, ne mazu. Uz gumijas ir atzīmes, kas atvieglo īstā izmēra atrašanu. Virsb

Charlie Banana patentētie, vairākkārt  lietojamie, viena izmēra autiņi (AIO) ir lieliska alternatīva vienreiz lietojamajām autiņbiksītēm. Tie ir mīksti, ērti un piedāvā izcilu uzsūktspēju un noturību pret nejaušām noplūdēm. Tie ir droši veselībai, jo visi materiāli ir pārbaudīti un izraudzīti tieši priekš mazuļa lietošanas, lai tie nesaturētu nekādas alerģijas izraisošas vai kaitīgas ķimikālijas. Charlie Banana lepojas ar to, ka itin visi radītie produkti ir sertificēti ar klimata neitralitātes sertifikātu ilgtspējīgai planētai. Tā ir draudzīga izvēle bērnam, planētai un arī ģimenes budžetam :)

Šis komplekts būs lielisks izmēģinājumam vai papildinot jau esošu komplektu, ja liekas, ka drusku nepietiek. Tajā ietilpst vienas vienizmēra (AIO) virsbikses ar mīkstu flīsa oderīti un divi īpaši mīksti mikrošķiedras ieliktņi ar flīsa pārklājumu, kas nodrošinās vienmēr sausu sajūtu pie mazuļa ādas. Ieliktņi ir divos dažādos izmēros S un M/L. Atkarībā no bērna vecuma un situācijas, ieliktņus iespējams lietot atsevišķi vai abus kopā, iegūstot īpaši absorbējošu biksi. S izmēra ieliktnis ir 30x12 cm liels, bet M/L ieliktņa izmērs 33x12 cm. Tiem abiem ir īpašā cilpiņa, aiz kuras to ar vienu kustību iespējams izņemt no virsbiksēm, tā nenotraipot rokas ar lietotu ieliktnīti. 

Un nekādu izmēra maiņu pa vecumiem - viens izmērs der visiem!

Virsbikšu kāju malās ir iestrādātas gumijas un fiksatori, kas ļauj pielāgot bikšu izmēru tieši tā, lai nebūtu ne pa lielu, ne mazu. Uz gumijas ir atzīmes, kas atvieglo īstā izmēra atrašanu.

XS 0-6 months M 15-18 months
S 6-8 months L 18-22 months
S 8-12 months L 22-26 months
M 12-15 months L 26-30+ months

Virsbikšu jostiņas platums regulējas ar spiedpogu palīdzību.

Šo komplektu var papildināt ar dažādu materiālu mazgājamajiem un vienreiz lietojamajiem ieliktņiem.

 

ikšu platums regulējas ar spiedpogu palīdzību.

Komplektā ietilpst 1 virsbikses un 2  īpaši mīksti ielikņi. Ielikņi ir divos dažādos izmēros. Atkarībā no bērna vecuma un situācijas, ielikņus iespējams lietot atsevišķi vai abus kopā, iegūstot īpaši absorbējošu biksi. Deluxe ieliktņiem ir maiga flīsa odere.


Komplektu var papildināt vienreizlietojamajiem ielikņiem, kas noderēs gan ceļojumos, gan uzticot bērna pieskatīšanu citiem. Ieliknis ir vienkārši lietojams ievietojot to virsbiksēs un pie vajadzības nomainot. Tā sānu malas ir elastīgas, kas ļauj labāk piegulēt un novērš noplūdes, bet virspusē ir maiga viskoze, iegūta no bambusa šķiedras. Ielikņi ir bez smaržas, bez plastmas, bez parabēniem.