Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ēterisko eļļu maisījums “Elpo brīvi”

Kods: SM2867

Zīmols: Aromama

Bagātīgais, rūpīgi saskaņotais eļļu maisījums, galvenokārt, paredzēts respiratorajai veselībai. Lai atvieglotu klepus un saaukstēšanās simptomus, tradicionāli izmanto tējas koka, sfēriskā eikalipta (globulus), piparmētras, timiāna, lavandas un rozmarīna ēteriskās eļļas. "Elpo brīvi!" raksturīgs spēcīgs antibakteriālais efekts, kas stimulē imūnsistēmu,
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
9.99 EUR
  • < >

Bagātīgais, rūpīgi saskaņotais eļļu maisījums, galvenokārt, paredzēts respiratorajai veselībai. Lai atvieglotu klepus un saaukstēšanās simptomus, tradicionāli izmanto tējas koka, sfēriskā eikalipta (globulus), piparmētrastimiāna, lavandas un rozmarīna ēteriskās eļļas. "Elpo brīvi!" raksturīgs spēcīgs antibakteriālais efekts, kas stimulē imūnsistēmu, atbrīvo aizliktu degunu un attīra respiratoro traktu. Šis maisījums ir pirmā nepieciešamība aukstajā gadalaikā.

Uzmanību! Nelietot bērniem līdz 3 gadu vecuma, grūtniecēm, cilvēkiem, kuriem ir astma un epilepsija, jo maisījuma "Elpo brīvi!" sastāvā ir augsts mentola saturs.

Tilpums: 5 ml 
 

Lietošanas norādījumi:

• Ja Jums tek deguns, esat saaukstējušies vai ir klepus, difūzējiet "Elpo brīvi!" ēterisko eļļu elektriskajā difūzerī. Ēteriskās eļļas attīrīs gaisu, atvieglos elpošanu un apturēs infekciju izplatīšanos. Dienas laikā iepiliniet difūzerī 6 - 8 pilienus maisījuma, 3 - 4 pilienus nakts laikā. Paturiet prātā, ka spēcīgais un intensīvais aromāts var ietekmēt miega kvalitāti, to iztraucējot.

• Ja Jums nav elektriskā difūzera, vienkārši izgatavojiet no maisījuma izsmidzināmo! Tumšā stikla pudelē ielejiet 100ml ūdens, iepiliniet 40 līdz 50 pilienus ēterisko eļļu maisījuma "Elpo brīvi!". Uzskrūvējiet korķīti un enerģiski sakratiet pudeli, izsmidziniet, kad nepieciešams! Atcerieties, ka ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī, tādēļ katru reizi pirms izsmidzināšanas to kārtīgi sakratiet!

• Ja ir aizlikts deguns, uz siltām rokām uzpiliniet VIENU pilienu "Elpo brīvi!", saberzējiet plaukstas un dažas minūtes ieelpojiet. Šāda veida procedūra NAV piemērota grūtniecēm, maziem bērniem un cilvēkiem ar jutīgu respiratoro sistēmu!

• Pirmā palīdzība, ja sākusies gripa: ierīvējiet pēdu pamatnes ar TĪRU, neatšķaidītu "Elpo brīvi!". Dažu minūšu laikā ēteriskās eļļas iekļūs ķermenī, stimulēs imūnsistēmu un palīdzēs ātrāk atlabt. Mēs iesakām atkārtot šo procedūru 2 – 3 reizes dienā.

• Kakla sāpes vai diskomfortu pēc zobārsta apmeklējuma var mazināt dabisks mutes skalojamais līdzeklis: pievienojiet 3 līdz 5 pilienus "Elpo brīvi!" ēteriskās eļļas tējkarotē vārāmā sāls un izšķīdiniet to glāzē silta ūdens, labi samaisiet un skalojiet vairākas reizes dienā. Šī procedūra ir piemērota pieaugušajiem un lielākiem bērniem, kuri prot apzināti skalot un izspļaut šķidrumu.

• Izgatavojiet paši savu pretklepus līdzekli: 20ml saldo mandeļu eļļā iepiliniet 8 pilienus "Elpo brīvi!". Vairākas reizes dienā ierīvējiet kaklu, krūtis un muguru. Šī procedūra attīra, atver un silda elpceļu sistēmu, atvieglo atklepošanu. NAV piemērots grūtniecēm un astmatiķiem.

• Epidēmiju periodos un aukstajā sezonā aizsardzībai pret gripu un saaukstēšanos, pirms izejat no mājas, uzpiliniet pilienus uz drēbju ārējās daļas (uz plecu līnijas) vai šalles. Ēteriskā eļļa ķermeņa siltumā iztvaikos un aizsargās pret vīrusiem un baktērijām. Šī procedūra piemērota arī pavasarim un vasarai, lai aizbaidītu odus un ērces!

• "Elpo brīvi!" ir ideāli piemērots saunai! Ielejiet siltu/karstu ūdeni (60 – 70°C) alvas vai karstumizturīgā bļodā un pievienojiet 20 – 30 pilienus ēterisko eļļu maisījuma, novietojiet to saunas siltākajā stūrī.

• Aromterapeitiskā vanna ar "Elpo brīvi!" Jūs tīkami sasildīs, atvērs elpceļus, aizliktu degunu, atvieglos atklepošanu. Noteikti ejiet vannā, ja esat saķēruši gripu (bet, ja nav drudzis)!

Uzmanību! Ievērojiet, ka ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī, vienmēr atšķaidiet ēteriskās eļļas, pirms tās pievienojat ūdenim. Tējkarotē augu eļļas vai ½ tējkarotē piena pievienojiet noteiktu pilienu skaitu ēteriskās eļļas."Elpo brīvi!" ēteriskās eļļas pilienu skaits atkarībā no vecuma:

3 – 7-gadīgiem bērniem 3 – 6 pilieni

7 – 12-gadīgiem bērniem 5 – 8 pilieni

Pusaudžiem 12+ un pieaugušajiem 6 – 10 pilieni

TIKAI ĀRĒJAI LIETOŠANAI. Glabājiet bērniem nesasniedzamā vietā!

Lietošanas iespējas un veidi:

• Ja Jūs slimojat vai jūtat, ka saaukstēšanās jau ir klāt, iztvaicējiet maisījumu ēterisko eļļu difuzorā. Dienas laikā difuzorā pievienojiet 6-8 pilienus, naktī ne vairāk kā 3-4, jo intensīvs aromāts var traucēt mierīgu miegu. Maisījums “Imunitāte” ir ļoti piemērots saaukstēšanās profilaksei birojā, bērnudārza grupā, skolas klasē vai jebkur citur, kur pulcējas daudz cilvēku. Ēteriskās eļļas attīra gaisu, atvieglo elpošanu, aptur infekcijas izplatīšanos slēgtās telpās un stimulē organisma aizsardzības spējas.

• Ja jums nav elektriskā ēterisko eļļu difuzora, Jūs varat pagatavot gaisa dezinfekcijas aerosolu: 100 ml stikla pudelītē pievienojiet 40-50 pilienus ēterisko eļļu maisījuma “Imunitāte”, pievienojiet ūdeni (aptuveni 100 ml) un pēc vajadzības izsmidziniet iekštelpās. Pirms katras lietošanas kārtīgi sakratiet maisījumu, jo ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī.

• Pagatavojiet antibakteriālas ziepes rokām! Pievienojiet 20 pilienus maisījuma “Imunitāte” 200 ml šķidrās ziepes bez smaržvielām un labi sakratiet šķidrās ziepes dozatoru, lai ēteriskā eļļa vienmērīgi sadalītos ziepju bāzē.

• Epidēmiju laikā, saaukstēšanās vai infekcijas slimību gadījumā mājas virsmas notīriet ar ūdens un ēterisko eļļu dezinficējošu šķīdrumu. Tas palīdzēs apturēt infekcijas izplatīšanos, piešķirs mājām papildu tīrību un patīkamu aromātu. Pievienojiet 10 pilienus maisījuma “Imunitāte” ūdens spainim, kuru plānojat izmantot grīdas un mēbeļu tīrīšanai, samitriniet drānu un tīriet virsmas.

• Ja ir aizlikts deguns, uzpiliniet VIENU PILIENU maisījuma “Imunitāte” uz siltām plaukstām, berzējiet un dažas minūtes inhalējiet. Kā arī varat inhalēt no papīra salvetes, auduma gabala utt.

• Pirmā palīdzība saaukstēšanās gadījumā: ieberziet kājas ar TĪRU, neatšķaidītu maisījumu "Imunitāte". Pēc dažām minūtēm ēteriskās eļļas iekļūs Jūsu organismā, stimulēs imūnsistēmas darbu un palīdzēs ātrāk atgūties. Mēs iesakām procedūras atkārtot 2-3 reizes dienā.

• Kakla sāpju, periodonta slimības simptomus, diskomfortu pēc zobu ārstēšanas procedūrām un nepatīkamu smaku mutē atvieglos aromterapijas skalošana: tējkarotei sāls pievienojiet 3-5 pilienus maisījuma "Imunitāte", sāli pievienojiet glāzei silta ūdens, kārtīgi samaisiet un skalojiet vairākas reizes dienā. Procedūra ir piemērota pieaugušajiem un bērniem, kuri jau māk skalot un izspļaut šķidrumu.

• Ar ēterisko eļļu maisījumu "Imunitāte" Jūs varat ļoti ātri un vienkārši pagatavot vienu no populārākajiem mūsu līnijas produktiem "Neuzveicamais vairogs". 50 ml augu eļļas, piem. kamēliju (vieglāks) vai saldo mandeļu (treknāks), pievienojiet 12-15 pilienus ēterisko eļļu maisījuma "Imunitāte". Ar sagatavoto līdzekli enerģiski berzējiet visu bērna ķermeni tūlīt pēc vannas vai dušas, kamēr āda joprojām ir nedaudz mitra. Atkārtojiet procedūru katru vakaru trīs nedēļas pirms gulētiešanas, pēc tam uztaisiet vienas nedēļas pārtraukumu un atkārtojiet vēlreiz, visas aukstās sezonas laikā. Šāda procedūra maigi stimulē imūnsistēmu, labvēlīgi ietekmē elpošanas traktu un uzlabo miegu (pateicoties rosalīna, mirtes un linalola tipa timiāna ēteriskām eļļām).

• Pagatavojiet līdzekli pret klepu: pievienojiet 8 pilienus maisījuma"Imunitāte" 20 ml saldo mandeļu eļļai. Vairākas reizes dienā berzējiet kaklu, krūtis un muguru. Šī procedūra attīra, atver un sasilda elpceļus, atvieglo atkrēpošanu. Nav piemērots astmas slimniekiem un grūtniecēm!

• Epidēmiju laikā, saaukstēšanās profilaksei, pirms ejot uz pulcēšanās vietām, skolām, bērnudārziem vai birojiem uz šalles vai virsdrēbēm (plecu jostas) uzpiliniet maisījumu “Imunitāte”. Ēteriskās eļļas iztvaiko no ķermeņa siltuma, un šādi pasargā Jūs no svešām baktērijām un vīrusiem.

• Maisījums "Imunitāte" ir ideāls lietošanai pirtī! Metāla bļodā pielejiet karstu ūdeni (60-70 grādi temp.), pievienojiet 20-30 pilienus ēteriskās eļļas un nolieciet tvaicēt pirts karstākajā stūrī.

• Aromterapija vannā darbojas divējādi: caur ožu un caur ādu. Vanna, kura smaržo pēc maisījuma "Imunitāte" ne tikai stimulē imūnsistēmas darbību, bet arī patīkami sasilda un atver elpceļus, aizliktu degunu un atvieglo klepu, tāpēc, kad esat slims (bet nav drudža), noteikti paguliet ārstnieciskajā vannā.

Uzmanību! Nekad nepiliniet tīras, neatšķaidītas ēteriskās eļļas tieši vannas ūdenī!

Nepieciešamo ēteriskās eļļas pilienu daudzumu pievienojiet pusei glāzes piena vai tējkarotei augu eļļas (piemēram, saldo mandeļu) un tikai pēc tam lejiet vannā. Paguliet vannā vismaz 7-10 minūtes, lai ēteriskās eļļas spētu iekļūt organismā.

Maisījuma "Imunitāte" pilienu skaits vannai pēc vecuma:

  • 2 gadus veci bērni - 2-3 pilieni;
  • 3 gadus veci bērni - 2-4 pilieni;
  • 7 gadus veci bērni - 3-5 pilieni;
  • 7-12 gadus veci bērni - 4-6 pilieni;
  • 12+ gadus veci pusaudži un pieaugušie 5-8 pilieni.

Tikai ārējai lietošanai!

Sargāt no bērniem!

Svarīgi! Pirms preparāta lietošanas iesakām veikt ādas jutīguma testu: nelielu daudzumu uzklājiet apakšdelma iekšpusē un novērojiet, vai nav blakusparādību, piemēram, izsitumu, apsārtuma, niezes utt.