Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Saules aizsarglosjons SPF50 "Saules zaķītis "

Kods: L1222

Zīmols: Aromama

Aizsargā mazuļu  jutīgo ādu no kaitīgiem saules stariem! Īpaši augstas aizsardzības, dabīga sastāva saules aizsarglosjons ar minerālu, ādai draudzīgu saules filtra cinka oksīdu (non-nano), kā arī ar ekoloģisku kakao, Šī sviestu un kokosriekstu eļļām, kas baro un mitrina sejas un ķermeņa ādu. Losjons ir ūdensizturīgs. Ērtā, higiēniskā, bezgaisa iepakojumā. Piemērots visai ģimenei
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
19.99 EUR
  • < >
Aizsargā mazuļu  jutīgo ādu no kaitīgiem saules stariem! Īpaši augstas aizsardzības, dabīga sastāva saules aizsarglosjons ar minerālu, ādai draudzīgu saules filtra cinka oksīdu (non-nano), kā arī ar ekoloģisku kakao, Šī sviestu un kokosriekstu eļļām, kas baro un mitrina sejas un ķermeņa ādu. Losjons ir ūdensizturīgs. Ērtā, higiēniskā, bezgaisa iepakojumā. Piemērots visai ģimenei, pat pašiem mazākajiem zīdaiņiem.
 
Lietošanas norādījumi: uzklājiet aizsarglosjonu uz tīras, sausas sejas un ķermeņa ādas, pirms došanās saulē. Atjaunojiet aizsargslāni pēc nepieciešamības, īpaši svīšanas, peldēšanās vai pēc noslaucīšanās ar dvieli, bet vismaz vienu reizi ik pēc 3 stundām. Izvairieties no iekļūšanas acīs.