Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Sildošais spilventiņš Snoogy "Zaķēns" pelēks

Zīmols: doomoo

Attā punča sāpes, sveiki saldie sapnīši!. Līdz šim nekad nav bijis tik viegli palīdzēt mazulim pret netīkamajām vēdera sāpēm miegā. Izgatavots no organiskās kokvilnas, spilventiņš satur nelielu sildošu elementu ar rapšu sēklām un lavandu. To nomierinošais siltums palīdz mazināt mazuļa vēdersāpes un izdala vieglu lavandas smaržu. Un labs miegs mazulim nozīm
Prece šobrīd nav pieejama
24.99 EUR
  • < >
Attā punča sāpes, sveiki saldie sapnīši!. Līdz šim nekad nav bijis tik viegli palīdzēt mazulim pret netīkamajām vēdera sāpēm miegā. Izgatavots no organiskās kokvilnas, spilventiņš satur nelielu sildošu elementu ar rapšu sēklām un lavandu. To nomierinošais siltums palīdz mazināt mazuļa vēdersāpes un izdala vieglu lavandas smaržu. Un labs miegs mazulim nozīmē saldus sapņus visiem, vai ne?

Kā to lietot:
Izņemiet iekšējo maisu un 45 sekundes sildiet to mikroviļņu krāsnī uz 700 vatiem. Izņemiet to un pārbaudiet temperatūru. Ja siltums nav pietiekams, sildiet to vēl 15 sekundes.

Sildot sēklu spilvenu, mikroviļņu krāsnī ievietojiet glāzi ūdens. Pirms lietošanas vienmēr pārbaudiet iekšējā maisa temperatūru.