Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Aeromoov sēdekļa ieliktnis (ratiņiem)

Kods: 541342181

Zīmols: AeroSleep

Aeromoov ieliktņi ratiņos pret sviedrēšanu, mūsuprāt ir revolucionārs produkts un tieši tik pārliecinošu tehnoloģiju piedāvā tikai šis zīmols. Ieliktnīša virspusi klāj organiskās kokvilnas frotē audums, kas bērnam būs super patīkams pie ādiņas un zem tā ir īpašs šūnu materiāls Aerosleep 3D, kas ir 1 cm biezs un nodrošinu pilnīgi brīvu gaisa c
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
29.99 EUR
  • < >
Aeromoov ieliktņi ratiņos pret sviedrēšanu, mūsuprāt ir revolucionārs produkts un tieši tik pārliecinošu tehnoloģiju piedāvā tikai šis zīmols. Ieliktnīša virspusi klāj organiskās kokvilnas frotē audums, kas bērnam būs super patīkams pie ādiņas un zem tā ir īpašs šūnu materiāls Aerosleep 3D, kas ir 1 cm biezs un nodrošinu pilnīgi brīvu gaisa cirkulāciju starp bērna ķermenīti un virsmu, uz kuras viņš sēž vai guļ. Abu šo komponentu mijiedarbība pārliecinoši novērš bērna svīšanu, atrodoties ratiņos. Turklāt ieliktni var mazgāt 40 C temperatūrā. 

Ieliktnīši pieejami 4 dažādās krāsās sēžamajiem ratiņiem un visu grupu autokrēsliņiem. Tie ir visai universāli un derēs teju ikvienā autokrēsliņā un sēžamratos.

Izmēru tabula:
0.grupa- no dzimšanas līdz 1,5 gadam
1.grupa- no 1 līdz 4 gadiem
2/3.grupa- no 3 līdz 12 gadiem
B grupa (ratiem)- no 1 lidz 3-4 gadiem