Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Nachfolger HY5 (0-18 kg)

Ideāls risinājums, ja dodaties ceļā un savu atosēdeklīti paņemt līdzi ir neparocīgi un smagi. Vai varbūt izmantojat auto koplietošanas servisu un sava auto jums šobrīd nav? Jaunās paaudzes autosēdeklītis jaunās paaudzes ģimenēm. Mūsdienīgi urbāni vecāki, bieži izvēlas dzīvi bez sava auto, dala auto ar citiem ģimenes locekļiem vai draugiem, pārvietojas ar taksometru, daudz ceļo un at
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
10.00 EUR
  • < >
Ideāls risinājums, ja dodaties ceļā un savu atosēdeklīti paņemt līdzi ir neparocīgi un smagi. Vai varbūt izmantojat auto koplietošanas servisu un sava auto jums šobrīd nav?

Jaunās paaudzes autosēdeklītis jaunās paaudzes ģimenēm. Mūsdienīgi urbāni vecāki, bieži izvēlas dzīvi bez sava auto, dala auto ar citiem ģimenes locekļiem vai draugiem, pārvietojas ar taksometru, daudz ceļo un atrodas kustībā. Arī dzīves platība mūsdienas sarūk, rodot risinājumus kompaktās dzīvesvietās pilsētas centrā. Šie ir cilvēki, kuru ikdienā neiederas ierastais apjomīgais autokrēsliņš, kuru ir grūti pārvietot un uzglabāt. Un tieši šiem vecākiem radīts jaunais Nachfolger HY5 TT autosēdeklītis, kurš ir... piepumpējams. Šo tehnoloģiju tā radītāji, kuri ilgus gadus guvuši pieredzi strādājot pasaulslavenu autosēdeklīšu ražotāju uzņēmumos, aizguvuši no supa idejas, izmantojot līdzīgus materiālus un iekļaujot komplektā uzlādējamu pumpi, kas pāris minūtēs salocīto autosēdeklīti piepumpē cietu un triecienizturīgu.

No dzimšanas līdz 4 gadu vecumam (0/1 grupa) - 0-18 kg. 
Izmantojams tikai atmuguriski (jo tā ir visdrošāk)
Stiprināms ar trīspunktu drošības jostu un atsaiti (top-tether) gan aizmugurējā, gan priekšējā sēdeklī (deaktivizējot gaisa spilvenu)
Maināma augstuma galvas balsts un divas jostiņu pozīcijas - mazulim un lielākam bērnam.
LED indikators par spiediena maiņu sēdeklītī.
Komplektā iekļauts pumpis un ērta pārvadāšanas soma, kas izklāta kļūst par sēdekļa pārklāju.

izmērs: 73 cm x 58 cm x  41 cm
izmērs (salocītā veidā) : 45 cm x 34 cm x 20 cm
Svars: 4.6 kg


Nomas izmaksas:
- pirmā diena 10 eiro (sēdeklīša uzstādīšana,  veikalā Tērbatas ielā 45a, Rīgā)
- katra nākamā diena 2.50 eiro
- mēnesis 50 eiro  

Ņemot krēsliņu nomā nomā nepieciešamas personas apliecinošs dokuments un ķīlas nauda 100 eiro (skaidrā naudā), kas tiks atgriezta pilnā mērā autokrēsliņu atvedot atpakaļ nebojātu.