Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ratu komplekti 2in1

Te atrodami ratiņu komplekti, kuros ietilpst paši sēžamie ratiņi jeb sporta ratiņi un kulbiņa, lai šos ratiņus būtu ērti izmantot pavisam mazam bērniņam. Šādu komplektu visizdevīgāk iegādāties tad, ja autokrēsliņam esat raduši citu risinājumu - piemēram, iegādājoties sēdeklīti no 0 līdz 18 kg jeb tādu, kas derēs bērniņam no dzimšanas līdz aptuveni 4 gadu vecumam. Tas patiesībā daudzejādā ziņā ir prātīgi un vismaz mēs to sirsnīgi iesakām, jo iespēja likt sēdeklīti uz ratu rāmja, mūsuprāt, ir krietni pārvērtēta un ne visiem patiešām izrādās noderīga. Turpretī iegādājoties lielāku sēdeklīti, kas derēs ilgāk, pirmkārt, esat atrisinājuši jautājumu par drošu braukšanu atmuguriski uz ilgāku laiku (protams, ja vien sēdeklītis ir braucams līdz 18 kg atmuguriski, bet tieši tādus mēs iesakām); otrkārt, (kas patiesībā ir tas pats pirmkārt tikai citādi pateikts) - jums kādu krietnu brīdi nebūs jālauza galva par jauna sēdeklīša izvēli. Taču, drusku priekšrocības ir arī 0+. grupas sēdeklītim jeb tā saucamajam groziņam - to visai viegli var aiznest no punkta A uz punktu B, kamēr 0-18 kg sēdeklīši parasti ir stacionāri iestiprināti automašīnā un viss (patīkams izņēmums ir tikai Klippan KISS 2.0 Plus krēsliņš). Tātad atliek vien apdomāt, kā labāk :)  Bet varbūt jums ir jau mazais autosēdeklītis un jums vienkārši Lasīt vairāk >
Te atrodami ratiņu komplekti, kuros ietilpst paši sēžamie ratiņi jeb sporta ratiņi un kulbiņa, lai šos ratiņus būtu ērti izmantot pavisam mazam bērniņam.

Šādu komplektu visizdevīgāk iegādāties tad, ja autokrēsliņam esat raduši citu risinājumu - piemēram, iegādājoties sēdeklīti no 0 līdz 18 kg jeb tādu, kas derēs bērniņam no dzimšanas līdz aptuveni 4 gadu vecumam. Tas patiesībā daudzejādā ziņā ir prātīgi un vismaz mēs to sirsnīgi iesakām, jo iespēja likt sēdeklīti uz ratu rāmja, mūsuprāt, ir krietni pārvērtēta un ne visiem patiešām izrādās noderīga. Turpretī iegādājoties lielāku sēdeklīti, kas derēs ilgāk, pirmkārt, esat atrisinājuši jautājumu par drošu braukšanu atmuguriski uz ilgāku laiku (protams, ja vien sēdeklītis ir braucams līdz 18 kg atmuguriski, bet tieši tādus mēs iesakām); otrkārt, (kas patiesībā ir tas pats pirmkārt tikai citādi pateikts) - jums kādu krietnu brīdi nebūs jālauza galva par jauna sēdeklīša izvēli. Taču, drusku priekšrocības ir arī 0+. grupas sēdeklītim jeb tā saucamajam groziņam - to visai viegli var aiznest no punkta A uz punktu B, kamēr 0-18 kg sēdeklīši parasti ir stacionāri iestiprināti automašīnā un viss (patīkams izņēmums ir tikai Klippan KISS 2.0 Plus krēsliņš). Tātad atliek vien apdomāt, kā labāk :) 

Bet varbūt jums ir jau mazais autosēdeklītis un jums vienkārši vajag ratiņus ar kulbiņu :) Te nu tie būs :) 
Atlasīti 5 no 5