Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Pārnēsajamā leļļu mājiņa - zili zaļā (10881)

Kods: GR10881

Zīmols: Grimms

Tā šķiet ir ikviena maza bērna sapņu māja. Brīnišķīga savā neatkārtojamā vienkāršībā, liektajās dabiskajās līnijās un brīvā plānojuma iztēles rotaļās. Atliek vien pasaukt mazo leļļu saimnieku un saukt viesus uz sālsmaizi. Šajā mazajā pārnēsājamajā mājiņā ietilpsts: jumts, 3 arkas, gulta, šūpoles, sienas, 2 filca audumiņi, virtuve ar plīti un izlietni, 2 krēsli,
Prece šobrīd nav pieejama
70.99 EUR
  • < >
Tā šķiet ir ikviena maza bērna sapņu māja. Brīnišķīga savā neatkārtojamā vienkāršībā, liektajās dabiskajās līnijās un brīvā plānojuma iztēles rotaļās. Atliek vien pasaukt mazo leļļu saimnieku un saukt viesus uz sālsmaizi.

Šajā mazajā pārnēsājamajā mājiņā ietilpsts: jumts, 3 arkas, gulta, šūpoles, sienas, 2 filca audumiņi, virtuve ar plīti un izlietni, 2 krēsli, galds un plaukts. Kopā 14 daļas, kuras skaisti saliktas kopā koferītī, kas aizstaisāms ar filca durtiņām, mājiņa pārnēsājama ar kokvilnas rokturiem.

Materiāls: liepas koks, augu bāzes eļļa, bez toksiskām vielām.
Vecums: 3+   

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.