Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Dāvanu karte 150 eur vērtībā

Dāvanu karte reizēm ir trāpīgākā dāvana, kad nezini īsto izmēru, krāsu vai ir citi iemesli, kādēļ šaubies par izvēli. Pie mums dāvanu kartes pieejamas brīvi izvēlētā vērtībā. Tādēļ, ja neatrodi vajadzīgo nominālu, droši kombinē kopsummu no vairākām dāvanu kartēm un piezīmēs pieraksti, ja vēlies to vienā dāvanu kartē. Iegādājoties karti internetā, ikvienu dāvanu karti vari saņemt veik
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
150.00 EUR
  • < >
Dāvanu karte reizēm ir trāpīgākā dāvana, kad nezini īsto izmēru, krāsu vai ir citi iemesli, kādēļ šaubies par izvēli. Pie mums dāvanu kartes pieejamas brīvi izvēlētā vērtībā. Tādēļ, ja neatrodi vajadzīgo nominālu, droši kombinē kopsummu no vairākām dāvanu kartēm un piezīmēs pieraksti, ja vēlies to vienā dāvanu kartē. Iegādājoties karti internetā, ikvienu dāvanu karti vari saņemt veikalā uz vietas papīra formātā vai lūgt sagatavot to elektroniski.

Lai dāvanu karti elektroniski saņemtu bez piegādes maksas, lūdzu izmantojiet kodu "Davanukarte_epasta" atlaižu koda vietā un mēs to nosūtīsim epastā vienas darba dienas laikā pēc apmaksas veikšanas.