Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Biksīšu ieliktnīši 3paka (lavanda)

Kods: CB889277

Zīmols: Charlie Banana

Charlie Banana sievišķīgie biksīšu ieliktnīši ir ērti, stilīgi un daudz veselīgāka un dabai draudzīgāka alternatīva parastajiem vienreizējās lietošanas higiēnas ieliktnīšiem. Tie lieliski absorbē šķidrumu, tādēļ derēs ne vien kā ikdienas ieliktnīši, bet arī apvienojumā ar menstruālo piltuvi īpašāko mēneša dienu laikā. Droši liet
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
20.99 EUR
  • < >
Charlie Banana sievišķīgie biksīšu ieliktnīši ir ērti, stilīgi un daudz veselīgāka un dabai draudzīgāka alternatīva parastajiem vienreizējās lietošanas higiēnas ieliktnīšiem. Tie lieliski absorbē šķidrumu, tādēļ derēs ne vien kā ikdienas ieliktnīši, bet arī apvienojumā ar menstruālo piltuvi īpašāko mēneša dienu laikā. Droši lietojiet tos arī aktīvi kustoties, vingrojot, dodoties ceļojumā, jo tie turās savā vietā.

Komplektā ietilpst 3 gab biksīšu ieliktņi. Ieliktnīša izmērs 7x16,5 cm, absorbācija apmēram 40 ml

Kopšana pavisam vienkārša - pēc lietošanas ieliktnīti izskalo aukstā ūdenī, bet pēcāk mazgā 60C veļas mašīnā. Ieteicams nelietot balinātājus un mīkstinātājus, kā arī vēlams uz pusi samazināt ieteicamo mazgāšanas līdzekļa devu - nu gluži kā auduma autiņiem :)