Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Combo 4paka (dīva balerīna)

Kods: CB8870409

Zīmols: Charlie Banana

Charlie Banana sievišķīgie biksīšu ieliktnīši ir ērti, stilīgi un daudz veselīgāka un dabai draudzīgāka alternatīva parastajām vienreizējās lietošanas higiēnas paketēm. Strādā patiesi lieliski un super absorbējoši, tie kalpos tikpat ērti un labi, taču nesagādās netīkamas blakus reakcijas, kas nereti vērojamas no higiēnas paketēm, kuras piesūcinātas ar dažādām ķīm
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
29.99 EUR
  • < >
Charlie Banana sievišķīgie biksīšu ieliktnīši ir ērti, stilīgi un daudz veselīgāka un dabai draudzīgāka alternatīva parastajām vienreizējās lietošanas higiēnas paketēm. Strādā patiesi lieliski un super absorbējoši, tie kalpos tikpat ērti un labi, taču nesagādās netīkamas blakus reakcijas, kas nereti vērojamas no higiēnas paketēm, kuras piesūcinātas ar dažādām ķīmiskajām vielām, kas izraisa alerģiskas rekcijas un veselības traucējumus, nemaz nerunājot par nepatīkamām sajūtām. Varu apliecināt no personīgās pieredzes - tiešām lieliski un atgriezties pie vienreiz lietojamajām paketēm pat nedomāju. Turklāt šos nav jāizmet un jāpiesārņo pasaule ar nesairstošiem atkritumiem, kā arī naudas maks ilgtermiņā ir tiešām pateicīgs :)

Šajā komplektā būs visi 4 ieliktnīšu izmēri, kas ir ideāli piemērots pirmajam izmēģinājumam, lai saprastu, kuri ieliktnīši kurās dienās tev noder un kāds izmērs jāiegādājas vēl papildu.

Komplektā ietilpst mitrumnecaurlaidīga mini somiņa un 4 gab biksīšu ieliktņi. Ieliktnīša izmērs 7x16,5 cm, 7x20 cm, 7x25 cm un 7x28 cm. Absorbācija apmēram 40 m,l 60 ml, 100 ml un 120 ml.

Kopšana pavisam vienkārša - pēc lietošanas ieliktnīti izskalo aukstā ūdenī, bet pēcāk mazgā 60C veļas mašīnā. Ieteicams nelietot balinātājus un mīkstinātājus, kā arī vēlams uz pusi samazināt ieteicamo mazgāšanas līdzekļa devu - nu gluži kā auduma autiņiem :)