Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Krusteniskais barošanas krūšturis - balts

Kods: 0096259599

Zīmols: Carriwell

Šis ir no kokvilnas ar skaistu mežģīņotu elastīgu apakšmaliņu - bez aiztaisāmajiem - uzvelkams kā topiņš. Nu ļoti glīts :) Tam ir īpatnēja krusteniska piegrieztne, kas ļauj mazuli ērti pabarot paverot vajadzīgo pusi, lai bērniņš var piekļūt krūtij. Platas lences, droša un balstoša elastīga maliņa zem krūtīm, labi piegulošs... nu viss, ko vien var vē
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
16.79 EUR 20.99 EUR
  • < >
Šis ir no kokvilnas ar skaistu mežģīņotu elastīgu apakšmaliņu - bez aiztaisāmajiem - uzvelkams kā topiņš. Nu ļoti glīts :) Tam ir īpatnēja krusteniska piegrieztne, kas ļauj mazuli ērti pabarot paverot vajadzīgo pusi, lai bērniņš var piekļūt krūtij. Platas lences, droša un balstoša elastīga maliņa zem krūtīm, labi piegulošs... nu viss, ko vien var vēlēties no barošanas krūštura, kas ir gan glīts, gan funkcionāls. Šo vēl neesmu iemēģinājusi, jo tas vislabāk būs piemērots barošanai tad, kad pieniņš jau nostabilizējies un krūtis sapratušas, cik lielas tās vēlas būt, jo šis - kā jau kokvilnas - nav tik elastīgs kā mikrošķiedras un par diviem izmēriem nepadosies gan. Un atšķirīgā piegriezuma dēļ tas arī nevarēs balstīt pārmērīgi smagas krūtis - tātad piemērots tad, kad barošana jau ir iegājusi sliedēs - stāv man nolikts plauktiņā un gaida to mirkli :)

Pieejams balts un melns. Sastāvs ir 92% kokvilnas, 8% elastāna. Vairāk informācijas par izmēru atbilstību, produkta tehnisko aprakstu un pat video var skatīt ražotāja mājaslapā.