Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Krāsu aritmētikas dēlis (42320*)

Kods: GR42320

Zīmols: Grimms

Matemātikas apguves materiāls pirmsskolai, skolai vai vienkārši aizraujošai skaitļu mācībai ģimenē, sevišķi ja bērni aug mājmācībā. Šajā komplektā rāmī ir 200 dažādu krāsu dēlīši ar skaitļiem un aritmētikas zīmēm, kas palīdz ne vien izprast vienus, desmitus un simtus, saskaitīšanu un atņemšanu, bet aizraujošā veidā caur krāsu varavīksnes prin
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
94.99 EUR
  • < >
Matemātikas apguves materiāls pirmsskolai, skolai vai vienkārši aizraujošai skaitļu mācībai ģimenē, sevišķi ja bērni aug mājmācībā. Šajā komplektā rāmī ir 200 dažādu krāsu dēlīši ar skaitļiem un aritmētikas zīmēm, kas palīdz ne vien izprast vienus, desmitus un simtus, saskaitīšanu un atņemšanu, bet aizraujošā veidā caur krāsu varavīksnes principu apgūt arī reizrēķinu. 

Piemērots bērniem ne ātrāk kā no 3 gadu vecuma, taču īstais vecums būs no apmēram 5 gadiem. 
Komplektā 200 koka plāksnītes 15 dažādās krāsās, kas krāsotas ar netoksiskām krāsām, apgleznotas ar roku. Komplektā ir arī pamācība ar ierosinājumiem dažādām attīstošām spēlēm (angļu un vācu valodā). 
Izgatavots no liepas koka ar netoksiskām krāsām un augu izcelsmes eļļām. Rāmja izmērs 32x32 cm, katras plāksnītes izmērs 3x3 cm.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.