Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mazā varavīksnes piramīda (11010)

Kods: GR11010

Zīmols: Grimms

Ar šo koka piramīdu bērns iemācās šķirot, kārtot un krāmēt. Darbojoties ar piramīdu attīstās smalkā motorika, acu un roku koordinācija, un krāsu uztvere. Lai arī piramīdu parasti sagādā bērniem tuvojoties gada vecumam, Robinam piramīda tika iegādāta jau krietni ātrāk, jo kādās gudrās grāmatās biju izlasījusi, ka vēl neprotot runāt, bērns tomēr jau uztver skaņas un ap pus gada vecumu
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
14.49 EUR
  • < >
Ar šo koka piramīdu bērns iemācās šķirot, kārtot un krāmēt. Darbojoties ar piramīdu attīstās smalkā motorika, acu un roku koordinācija, un krāsu uztvere. Lai arī piramīdu parasti sagādā bērniem tuvojoties gada vecumam, Robinam piramīda tika iegādāta jau krietni ātrāk, jo kādās gudrās grāmatās biju izlasījusi, ka vēl neprotot runāt, bērns tomēr jau uztver skaņas un ap pus gada vecumu ir īpaši labs laiks, kad bērns var mācīties krāsas, tādēļ viņam rādāmi vienādi priekšmeti dažādās krāsās un jāsauc krāsu nosaukumi. Man šķita, ka piramīdas krāsu ripas ir brīnišķīgs materiāls tam un tā mums piramīda jau bija uz pus gadiņu. Un šķiet tieši mazākajiem, kuriem varbūt vēl īstie piramīdas likšanas izaicinājumi ir priekšā, šī mini versija ar 5 krāsu ripām būtu ideāla. Likt ripiņas uz kociņa bērns tiešām var sākt apgūt tad, kad jau stabili sēž un viņa smadzenēs ir izveidojusies izpratne par vērtikālo telpu - tad arī rociņas var sākt būvēt kaut ko uz augšu un pirmais izaicinājums ar 5 ripām augošā un krāsu pārejas secībā varētu būt ideāls :)

Materiāls: ar dabīgām krāsām krāsots dižskābardis
Augstums 12 cm
NB! Uzveramajam kociņam ir drošības uzgalis kā pēdējais piramīdas elements - kad mazais ar piramīdu nespēlājas, drošāk būs to uzlikt uz piramīdas galiņa.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.