Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Velkamais zaķēns (09000)

Kods: GR09000

Zīmols: Grimms

Kad bērns iemācās staigāt, viņš labprāt velk kaut ko aiz sevis (starpcitu, pilnīgi cits stāsts ir par kaut kā stumšanu sev pa priekšu, jo nereti bērns daļēji balstās uz stumjamās rotaļlietas un izmaina savu dabisko ķermeņa līdzsvaru). Tāpēc muki.lv tikai velkamas rotaļlietas, kuras būs lielisks kompanjons gan pastaigās pa istabu, gan plašākos pārgājienos ārā. Nu, piemēr
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
20.99 EUR
  • < >
Kad bērns iemācās staigāt, viņš labprāt velk kaut ko aiz sevis (starpcitu, pilnīgi cits stāsts ir par kaut kā stumšanu sev pa priekšu, jo nereti bērns daļēji balstās uz stumjamās rotaļlietas un izmaina savu dabisko ķermeņa līdzsvaru). Tāpēc muki.lv tikai velkamas rotaļlietas, kuras būs lielisks kompanjons gan pastaigās pa istabu, gan plašākos pārgājienos ārā. Nu, piemēram, šis mīlīgais alkšņa koka zaķēns, kas ar rokām ieeļlots un samīļots, tecēs līdzi, kur vien to aicinās. 

Tā izmērs ir 12,5 cm un piemērots bērniem no aptuveni viena gada vecuma.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.