Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Bilibo Pastel Edition 2021/22

Kods: MO43501

Zīmols: Moluk

Šī rotaļlieta ir piemērota neierobežota vecuma bērniem – lai gan uz kastes rakstīts 2-7 gadi, tās ergonomiskā forma un izturība ļauj to izmantot pat pieaugušajam. Līdzās nebeidzamam priekam par šīs rotaļlietas funkcionālo pusi, priecē arī tās dizains. Ne velti šī rotaļlieta ir saņēmusi neskaitāmas atzinības un godalgas visā pasaulē, tostarp vairākas dizaina balvas
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
24.99 EUR
  • < >

Šī rotaļlieta ir piemērota neierobežota vecuma bērniem – lai gan uz kastes rakstīts 2-7 gadi, tās ergonomiskā forma un izturība ļauj to izmantot pat pieaugušajam. Līdzās nebeidzamam priekam par šīs rotaļlietas funkcionālo pusi, priecē arī tās dizains. Ne velti šī rotaļlieta ir saņēmusi neskaitāmas atzinības un godalgas visā pasaulē, tostarp vairākas dizaina balvas, iekļuvusi MoAM 100 gadsimta ikonisko rotaļlietu kolekcijā.

Bilibo ir radījis jauns šveiciešu dizainers Alex Hochstrasser, konsultējoties ar vadošajiem nozares profesionāļiem, piemēram gudru bērnu ārstu (īstu profesoru) no Cīrihes Universitātes bērnu slimnīcas (viņa un citu ekspertu viedokļus par Bilibo var lasīt šeit). Unikālais dizains balstīts uz bērna nepagurstošo dziņu izzināt un radoši rotaļāties līdz pat skolas vecumam (un kāpēc gan ne ilgāk?), atrast pieaugušo acīm reizēm nemaz nesaredzamo un likt lietā savu iztēli, rodot visdažādākos veidus, kā izmantot savus jaunatklājumus. Mums patīk, ka Bilibo, pretstatā daudzām mūsdienu rotaļlietām, necenšas bērnus aizraut ar spožām elektronikas fīčām, kuras nereti bērnu tikai izklaidē tādā virspusīgā līmenī. Paļaujoties uz bērna izdomu un vēlmi rotaļāties, šis objekts nav veidots nekādai konkrētai izmantošanai, līdz ar to paverot neierobežotu iespēju tā likšanai lietā. Bilibo iedrošina bērnu kļūt par atklājējiem, būt aktīviem un radošiem tā vietā, lai vienkārši patērētu gatavas idejas.

Šo rotaļlietu izmanto fizioterapeiti bērna motoroās attīstības un līdzsvara izjūtas trenēšanai, tajā var griezties, šūpoties, šļūkt no kalniņa vai rotaļāties baseinā. Tā ir gan šūpulītis lellei, gan tunelis vilcienam. Ļaujiet vaļu bērna iztēlei un viņš atradīs, kā to likt lietā!

Pieejams 8 dažādās krāsās
Izmērs: 39x39x22cm
Svars: 750g
Gatavots no izturīga materiāla; triecinizturīgs; iztur zemās temperatūrās
Nesatur BPA, ftalātus un lateksu
1005 pārstrādājams